فروش خطوط اکستروژن لوله KraussMaffei به یک شرکت آمریکایی

فروش خطوط اکستروژن لوله KraussMaffei به یک شرکت آمریکایی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شرکت "KraussMaffei Berstorff" ( که برای سهولت ما در متن از آن به شکل " کراسمافای" یاد خواهیم نمود.) اعلام کرد، شرکت Pipeline Plastics LLC (واقع در Westlake ایالت تگزاس) چندین خطوط لوله اکستروژن جدید را به عنوان بخشی از طرح توسعه لوله های HDPE (پلی اتیلن سنگین یا با دانسیته ی بالا) سفارش داده است. این طرح توسعه شامل اضافه کردن خطوط اکستروژن لوله 1000 میلی متری در کارخانجات این شرکت خواهد بود.

شرکت Pipeline Plastics LLC تولیدکننده ی لوله های با قطر 40 اینچ به بالا برای سیستم های آب شهری ، برق صنعتی و همچنین سیستم های مورد استفاده در صنایع نفت و گاز است.

کراسمافای معامله ی خطوط اکستروژن را برای لوله های تحت فشار پلی اتیلن سنگین (HDPE)   در نمایشگاه بین المللی NPE 2018 با شرکت Pipeline Plastics LLC نهایی کرد. این معامله، بخشی از یک طرح توسعه ی بزرگتریست که علاوه بر این ماشین آلات شامل تجهیزات جانبی مورد نیاز دیگری نیز می شود که می بایست در محل کارخانه ی لوله سازی آمریکایی در Levelland ایالت تگزاس و همچنین کارخانه ی تازه تاسیس آنها در جنوب شرقی آمریکا، ارایه گردند. قرارست تمام این تجهیزات توسط شرکت کراسمافای تهیه و به این شرکت آمریکایی ارایه شود. 

آقای فیشر بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Pipeline Plastics LLC گفت: "ما یک سابقه ی طولانی در کار با کراسمافای برستوف داشته ایم و با تجهیزات اکستروژن ساخت این شرکت نتایج خوبی به دست آورده ایم. "

وی افزود: "ما در مرکز Decatur خود در ایالت تگزاس با ماشین آلات و خطوط اکستروژن KraussMaffei Berstorff مجهز هستیم و این مرکز به کمک همین خطوط، بیش از انتظارات ما در کارآیی، عملکرد و قابلیت اعتماد عمل کرده است. "

او در انتها اظهار داشت: " ما انتظار داریم که عملیات اجرای طرح توسعه ی کارخانه ی Levelland تگزاس، در ربع چهارم سال جاری به پایان برسد و طرح توسعه ی ما در جنوب داکوتا در آغاز سال آتی، یعنی سال 2019 پایان یابد و برای همین این قرارداد را با کراسمافای برستوف منعقد کردیم تا به محظ پایان کار ساختمانی، کار اصلی مان را با بهترین امکانات در آنجا آغاز کنیم."

توضیح عکس: آقای فیشر، مدیر عامل لوله سازی آمریکایی در غرفه کراسمافای در NPE 2018

 

 

دسته: خبر