بیش از یکصد روز تا برگزاری دهمین دوره نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته

بیش از یکصد روز تا برگزاری دهمین دوره نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

دهمین دوره نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته، امسال در ابتدای بهمن ماه در محل دایم نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می گردد. 

به گزارش صنایع پلاستیک، استفاده از پلیمرها، به صورت روز افزونی در صنعت ساخت و ساز (ساختمان) افزایش یافته است. چه در بخش های مرتبط با لوله و اتصالات آب، گاز و یا حتا برق چه در بحث حفظ انرژی یا حتا تولید سیمان ها و بتون هایی که با افزودن پلیمرهایی برای بهبود کیفیت در مقابله با اثرات ویرانگر زلزله مورد استفاده قرار می گیرند، همه اینها و بسیار دیگر از  موارد مشابه، مبین نقش انکار ناپذیر صنعت پلاستیک و پلیمر در بخش گوناگون صنعت ساخت و ساز یا ساختمان است.


یکی از بخش های اصلی و دائمی صنعت ساختمان در و پنجره ها هستند، که آنها نیز به صورت روز افزونی از مواد و مصالح اولیه و سنتی خود فاصله گرفته و با پلیمرها جایگزین می شوند.

در همین راستا، از تاریخ سوم تا ششم بهمن 1397مصادف با 23 تا 26 ژانویه 2019، دهمین دوره نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته، در محل دایم نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می گردد.

بنا به تجارت ادوار گذشته، تعداد زیادی از تولیدکنندگان در و پپنجره های U-PVC و PVC، لوله و اتصالات پلیمری و .... در این رویداد مشارکت کرده و به عنوان غرفه گذار در آن حضور می یابند. همچنین به تبع حضور تولیدکنندگان مصنوعات پلیمری کاربردی در ساختمان، بازدیدکنندگان تخصصی نیز در این نمایشگاه  حاضر می گردند. 

در آخرین دوره این نمایشگاه که در واقع نهمین دوره برگزاری آن نیز به شمار می رفت، در تاریخ 13 تا 16 بهمن ماه سال گذشته شمسی یعنی سال 1396، 376 غرفه گذار در نمایشگاه مشارکت نمودند که 316 غرفه گذار از شرکتهای داخلی و 60 غرفه گذار خارجی از کشورهایی چون ایتالیا، آلمان، اسپانیا، ترکیه و چین حضور داشتند. نمایشگاه دوره قبل در مساحتی به اندازه 36700 متر مربع و در قالب 8 سالن سرپوشیده در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار گردید و با توفیق نسبی مواجه شد. 

برگزارکننده اجرایی یا Organizer دهمین دوره نمایشگاه بین المللی در و پنجره تهران، شرکت بین المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران می باشد و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آدرس الکترونیکی info@titexgroup.com تماس حاصل فرمایید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers