کالایPET بطری پر‌ ارزشترین معامله دیروز تالار پتروشیمی و فرآورده های نفتی

کالایPET بطری پر‌ ارزشترین معامله دیروز تالار پتروشیمی و فرآورده های نفتی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

دیروز سه شنبه 10 مهرماه 1397، روز عرضه بهین یاب محصولات پلیمری در تالار پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی بود.ا تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی در این روز میزبان دادوستد 41 هزار و 169 تن انواع مواد پلیمری بود. همچنین 10 هزار تن گوگرد گرانوله در تالار صادراتی بورس کالای ایران معامله شد.

به گزارش صنایع پلاستیک به نقل از اقتصادآنلاین، دیروز با وجود رقابت بالای 200 درصدی بر سر پلی اتیلن ترفتالات گرید بطری (PET بطری) مجموعا نسبت به هفته گذشته، با کاهشی 12 درصدی در این کالا مواجه شدیم. 

در عین حال پر‌ ارزشترین معامله این تالار هم به محصول «پلی اتیلن ترفتالات بطری» شرکت پتروشیمی تندگویان، حدود 33.6 میلیارد تومان اختصاص یافت. این محصول به قیمت کیلویی 16 هزار و 804 تومان با 182 درصد افزایش نسبت به قیمت پایه در حجم 2002 تن، توسط کارگزاری «باهنر» به طور سلف فروخته شد. قیمت این محصول نسبت به معامله قبلی خود (سوم مهر) 12.6 درصد کاهش یافته است.

«پلی اتیلن سبک خطی» پتروشیمی امیرکبیر نیز روز گذشته حدود 27.7 میلیارد تومان ارزش داشت. این محصول با قیمت کیلویی 9 هزار و 851 تومان و 107 درصد بالاتر از قیمت پایه به طور نقدی توسط کارگزاری «بانک رفاه کارگران» فروخته شد. این محصول نسبت به معامله قبلی خود (سوم مهر) 9.4 درصد افت قیمت داشت. حجم این معامله 2816 تن بود.

کمترین ارزش معاملات این تالار نیز به «اکریلونیترل بوتادین استایرن» پتروشیمی قائد بصیر، به ارزش حدود 424.8 میلیون تومان تعلق گرفت. این محصول در این روز با قیمت کیلویی 10 هزار و 621 تومان در حجم 40 تن توسط کارگزاری «تدبیرگران فردا» نقدی فروخته شد.  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers