نمایش گرید جدید PA 66 برای اولین بار در Fakuma 2018

نمایش گرید جدید PA 66 برای اولین بار در Fakuma 2018

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

کمپانی تولیدکننده ی مواد اولیهAscend Performance Materials LLC   یک گرید جدید از Vydyne polyamide (PA 66) را که به صورت سبک وزن برای استفاده در خودرو طراحی کرده است، در نمایشگاه بین المللی فاکوما که از 16 تا 20 اکتبر مصادف با 24 تا 28 مهر ماه 1397 شمسی برگزار می شود، به نمایش خواهد گذاشت.

به گزارش واحد ترجمه و تولید محتوی ماهنامه صنایع پلاستیک، گرید جدید، Vydyne R433H، برای تقویت فولاد ضعیف و آلومینیوم مورد استفاده در بدنه خودرو در ساختار سفید (BIW)به کار می رود و به کاهش وزن وسیله نقلیه بدون به خطر انداختن امنیت، ایمنی و آسایش سرنشینان یاری می رساند. این کاهش وزن نهایتا باعث استفاده کمتر از سوخت های فسیلی و در نتیجه تولید کمتر گازهای گلخانه ای می گردد و به این شکل به زیست بوم یاری می رساند.

گفته شده است این گرید جدید، بهبود جذب انرژی را نسبت به گرید های سنتی تر به خوبی نمایش می دهد، نویز را کاهش می دهد و ارتعاشات و ناهنجاری ها ناشی از جذب انرژی ضربات بر اثر سقوط در سانحه را نیز به شکل چشم گیری بهبود می بخشد. استفاده از گرید جدید در ساختار BIW، ورق فلز را تقویت می کند و به تولیدکنندگان کمک می کند تا وزن قابل توجهی را کاسته و در عین حال کارایی را افزایش دهند.

در وسایل نقلیه الکتریکی، که وزن کم و کاهش نویز و ارتعاش و ناهنجاری ها به ویژه از اهمیت خاصی برخودار هستند، این گرید بسیار کاربردی است. همچنین R433H در قاب باتری اتومبیل و یا سایر فریم های موجود در خودرو، یا حتا در کاربردهای خانه سازی، کارآمد است.

ویکرام گوپال معاون ریاست فن آوری شرکت Ascend می گوید: " کاهش میزان وزن وسیله نقلیه و در عین حال حفظ ایمنی مسافرین و سرنشینان آن، یک چالش فنی بوده است و ما بسیار هیجان زده هستیم که یک راه حل مناسب برای ارایه به بازار خودرو در اختیار داریم که می تواند رضایت مصرف کنندگان نهایی را برای تجربه ایمن و راحت رانندگی به آنها اعطا نماید."

کمپانی Ascend همچنین تاسیسات جدید تولید خود را در تیلبورگ هلند برجسته خواهد کرد. این مرکز در 31 ژوییه 2018 راه اندازی شد.

اسکات روک معاون ارشد بخش نایلون شرکت Ascend می افزاید: " با ایجاد قابلیت های اختصاصی تولید در اروپا، ما اطمینان بیشتری در عرضه به مشتریان خود در منطقه خواهیم داشت و آنها نیز می توانند با اطمینان بیشتری نسبت به این موضوع فکر کنند. " وی می افزاید: " ما رابطه ای طولانی با این سایت که به تازگی خریداری کرده ایم داشته ایم و حرکت های ما به سوی یکپارچه سازی امکاناتمان در سراسر جهان به سرعت در حال انجام است. "

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers