تکنولوژی متفاوت JONWAI با ماشین های تزریق سری SEW

تکنولوژی متفاوت JONWAI با ماشین های تزریق سری SEW

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

JONWAI سازننده ماشین های قالب گیری تزریق پلاستیک، به نقطه عطفی در دستیابی به چند موفقیت فنی دست یافته است، که از آن جمله می توان به سری SEW  که نسخه ی ارتقاء یافته از دستگاه های قالب گیری تزریقی با صفحه عریض این شرکت تایوانی است، اشاره کرد.

در این سری از ماشین ها، ظرفیت بارگیری قالب به دلیل طراحی مناسب و وجود فضای بیشتر برای ستون های حمال صفحات (تای بار) و برخورداری از صفحات عریض تر، در حدود 20 تا 25 درصد افزایش یافته است. به عنوان نمونه، یک قالب 32 حفره ای برای تولید درپوش بطری های PET، در ابتدا و به صورت اورجینال بر روی ماشینهای 220 تنی بارگذاری می شد، در حالی که با معرفی سری SEW  همان  قالب را می توان در یک ماشین 120 تنی قرار داد. این طراحی توانسته افزایش میزان تولید را از طریق به روز رسانی ظرفیت ماشین های تزریقی توسط عریض تر کردن صفحات قالب گیر و افزایش فضای تای بار با همان میزان سرمایه گذاری به دنبال داشته باشد. دستگاه های سری SEW برای تولید لوازم خانگی، در بطری، قلم خودنویس و قطعات خودرو بسیار مناسب است.

ابتکار دیگر JONWAI ارتقا و به روز رسانی سیستم های سنتی هیدرولیک است، به صورتی که در طراحی جدید، موتور الکتریکی را در پشت مارپیچ قرار داده و کل این قسمت به صورت مستقیم به جعبه دنده وصل شده است. به عنوان مثال، یک مشتری هندی توانسته این به روز رسانی را در کارگاهش با گذشته مقایسه کند. در این مقایسه، سیستم شارژ الکتریکی روی یک ماشین 1750 تنی نصب و تعبیه شده که مخازن 120 لیتری/ 7.5 کیلوگرمی را تولید می کند. 

از روی نمونه، قبلا زمان چرخه تولیه برای تولید یک سطل زباله خانگی  155 ثانیه بود، اما بعد از اینکه سیستم جدید شروع به کار کرد، این میزان به 110 ثانیه کاهش یافت. 

این تحول می تواند روزانه موجب تولید تقریبا 200 سطل دیگر شود که در عین حال صرفه جویی در مصرف انرژی معادل 52 درصد را به دنبال دارد و همین کافیست تا مشتری صرفا ظرف 6 ماه از شروع به کار، سرمایه گذاری انجام شده را جبران نماید. 

JONWAI همکاری خود را با مشتریان منطقه آفریقا به ویژه نیجریه و غنا در زمینه های تولید لوازم خانگی، مبلمان و محصولات بسته بندی افزایش داده است. گرچه در این مناطق منابع تولید و شرایط محیط زیست پایدار نیستند، اما ماشین آلات JONWAI هنوز هم می توانند در محیط های سخت و طاقت فرسا دارای کارایی بالا باشند. در حال حاضر صنعت تولید وسایل خانه، بسته بندی مواد غذایی و اثاث منزل در بازارهای آفریقا پر رونق است.

در سال جاری JONWAI سرعت خود را برای ارایه ابداعات جدید در زمینه تولید پریفورم افزایش داده است. این نوآوری برای تولید پریفرم PET با سرعت بالا، در ماشین های تزریق پلاستیک صورت گرفته است. درسال جاری، در نمایشگاه بین المللی ChinaPlas، این شرکت یک دستگاه مدل 130NPM را نمایش داد که می توانست بطری های 12.6 گرمی را با یک قالب 32 حفره ای و با کمک رباتهای خنک کننده تولید کند. کل زمان چرخه تولید در این سیستم کمتر از ده ثانیه است. ابداعات و اختراعات JONWAI نظیر همین آخری ، باعث می شود که صنعت تحت تاثیر قرار بگیرد. این شرکت از نهایت انتظارات کاربران دستگاههای  خود پیروی کرده  تا آنها بتوانند محصولات خود را از طریق تولید محصولات سبک تر و نازک تر با راندمان بالای سرمایه گذاری انجام شده، به بازار عرضه کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers