فعالان صنعت پلاستیک و لاستیک در میان منتخبان در رعایت حقوق مصرف کننده

فعالان صنعت پلاستیک و لاستیک در میان منتخبان در رعایت حقوق مصرف کننده

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

در سیزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان که امروز (19 اسفندماه سال جاری) در مرکز همایش‌های بین‌مللی صداوسیما به منظور معرفی واحدهای اقتصادی حامی حقوق مصرف کنندگان برگزار شد از فعالان صنعت پلاستیک و لاستیک نیز تقدیر شد.
شرکت‌های یزد بسپار، لاستیک بارز، لاستیک صبا، گلدستون، یزدتایر، رنگ الوان و رنگ روناس در میان این فعالان منتخب قرار دارند.

آقای مهندس محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در این مراسم حضور داشتند.وی درباره تهیه دستورعملی برای برخورداری از تسهیلات ویژه توسط که افراد ممتاز در رعایت حقوق مصرف کننده این چنین گفته است: باید دستورعملی تهیه شود که افراد ممتاز در رعایت حقوق مصرف کننده از تسهیلات ویژه‌ای برخوردار شوند و در این زمینه با برخی دستگاه ها مانند بانک مرکزی هماهنگ می‌کنیم که مانند بقیه کشورها امتیازاتی را به این افراد اختصاص دهند.

و ادامه داده است : مجلس نیز می‌تواند به کسانی که موفق به دریافت تندیس و گواهی نامه رعایت حقوق مصرف کننده می‌شوند این اختصاص را بدهد.

وزیر صنعت و معدن و تجارت همچنین اظهار کرده است: در زمینه حمایت از حقوق مصرف کننده سعی در فعال کردن انجمن ها و تشکل های مردم نهاد داریم تا به مانند سایر کشورها بتوانیم بیشتر روی انجمن ها تکیه کنیم .

آقای سیدجواد تقوی رییس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان نیز شعار همایش را اینگونه اعلام کرده است: "حمایت از مصرف کنندگان حمایت از تولید است".

در این همایش 38 بنگاه اقتصادی موفق به دریافت تندیس طلایی و 70  بنگاه موفق به دریافت گواهی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان شده‌اند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers