نمایش 12 نوع ماشین توسط Sumitomo (SHI) Demag در NPE

نمایش 12 نوع ماشین توسط Sumitomo (SHI) Demag در NPE

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شرکت ماشین سازی پلاستیک "Sumitomo (SHI) Demag " دوازده نوع ماشین قالب گیری تزریقی از هر دو نوع هیدرولیک و تمام الکتریکی (ALL Electrics) را به نمایشگاه NPE 2018 آورده بود.

به گزارش واحد ترجمه و تولید محتوی وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک، این شرکت که در غرفه ی W3045 مستقر بود، اعلام کرد که از چهار غرفه برتر نمایشگاه ایالات متحده، دعوتنامه دریافت کرده و در آنها حضور به هم خواهند رساند. همچنین دماگ، امسال ماشین آلاتی از 33 تا 562 تن را به NPE آورده بود. (نیروی گیره قالب)

دماگ می گوید: فناوری پیشرفته، انعطاف پذیری برنامه ها و نو آوری هایش است که توانایی قالب گیری تزریقی را با افزایش بهره وری، حذف یا کاهش ضایعات، کاهش مصرف انرژی، جهت بهبود سوددهی برای قالب ساز افزایش می دهد.

امسال تکنولوژی موتور پیشرفته ی Z-Molding و انعطاف پذیری ماشین های SEEV-A در محصولات دماگ از همه برجسته تر بود.

جان مارتیک، معاون اجرایی و مدیر عملیات Sumitomo Demag در ایالات متحده ی آمریکا، گفت:" ما بسیار خوشوقت هستیم که درخواست چهار غرفه گذار برتر برای نمایش تکنولوژی SEEV-A در غرفه هایشان دریافت کرده ایم." وی افزود: " تنوع بیشتر چالش های کاربردی در نمایش انعطاف استثنایی این سری ماشین ها (سری SEEV-A) اهمیت بیشتری خواهد داشت."

برخی از کاربردهای ماشین های قالب گیری تزریقی تمام الکتریکی SEEV-A عبارتند از :

  • قالب گیری یک دیواره نازک برای ظرف غذا در یک چرخه 4 ثانیه ای، با استفاده از تزریق / فشرده سازی قالب و برچسب زنی داخل قالب
  • قالب گیری هشت کویته یک فنجان تجویز دارو با دیواره نازک در یک چرخه ی سه ثانیه ای.
  • قالب گیری یک فن خلا تمیزکننده با تغییر رنگ سریع و .... .

توضیح تصویر: ماشین El-Exis SP، 337 تن هیبریدی فوق العاده سریع که 130.000 سر بطری را با دقت بالا در ساعت تولید می کند، یکی از ماشین آلاتی بود که امسال Demag در غرفه اش به نمایش گذاشت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers