كسب مجوز گريد PE100 پتروشيمي جم براي توليد لوله و اتصالات پلي اتيلن

كسب مجوز گريد PE100 پتروشيمي جم براي توليد لوله و اتصالات پلي اتيلن

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

گرید PE100 خود رنگ مشکی پتروشیمی جم برای تولید لوله های آبیاری و اتصالات پلی اتیلن مجوز وزارت جهاد کشاورزی را کسب کرد.

به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاسیتک به نقل از  روابط عمومی پتروشیمی جم، بعد از تولید گرید PE100 خود رنگ مشکی در پتروشیمی جم برای استفاده در بازار داخل این گرید نیازمند کسب مجوزات لازم بعد از انجام آزمایش های مختلف است که معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی بعد از آزمایش ها و بررسی های مختلف مجوز گرید PE100 خود رنگ مشکی پتروشیمی جم برای تولید لوله های آبیاری و اتصالات پلی اتیلن را صادر کرد.

در سال حمایت از کالای ایرانی با خودکفایی در تولید گرید PE100 خود رنگ مشکی پتروشیمی جم، نیاز داخلی این گرید تامین می شود و از خروج ارز جهت صادرات این محصول استراتژیک جلوگیری شد.

پیش از پتروشیمی، پتروشیمی شازند از نیمه دی 1396، با استفاده از روش تزریق کربن بلک در رآکتور، این محصول استراتژیک را تولید کرده بود. حالا باید دید این محصول که با سر و صدای زیادی هم از منظر تبلیغاتی به بازار آمده است، اولا به چه شیوه ای به یکنواخت سازی رنگ سیاه PE100 خود پرداخته است و ثانیا شرکتها پس از استفاده از محصولات این شرکت، چه نظری درباره ی این محصول دارند. 

از PE100 در لوله و اتصالاتی که باید فشار زیادی را تحمل کنند (مانند لوله های گاز ) بیشتر استفاده می شود، و استاندارد آن بسیار مهم و حیاتی است. 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers