شرکت ENGEL برنده جایزه طلای کسب و کار Pegasus

شرکت ENGEL برنده جایزه طلای کسب و کار Pegasus

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شرکت ENGEL برنده ی طلای جایزه ی کسب و کار پگاسوس اتریش شد. 

به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک، شرکت ماشین سازی ENGELاتریش موفق شد، در بخش فانوس دریایی جایزه ی طلایی کسب و کار Pegasus را به خود اختصاص دهد.

این جایزه ی معتبر سالانه در شب عید گالا و توسط Oberösterreichische Nachrichten در شهر لینز اتریش اهدا می شود.

ده شرکت در چهار دسته، شامل "امید آینده"، " امپراتوری های نوآوری"، " داستان های موفقیت" و " فانوس ها" نامزد شده بودند. جایزه ی فانوس ها به شرکتهایی تعلق می گیرد که در سطح اروپا و بین المللی موفق هستند و از آنها می توان به عنوان یک مثال موفق برای سایر شرکتهای داخلی اتریش نام برد.

شرکت ENGEL توسط هیات منصفه ای که شامل نمایندگان بانک Raiffeisenlandesbank,، KPMG، اتاق بازرگانی اتریش و فدراسیون صنعت اتریش هستند رتبه ی اول را در رده ی فانوس ها به دست آورد.

کریستوفر استیگر مدیر فروش شرکت می گوید : " این جایزه به وضوح به کارکنان ما تعلق دارد که تعهد و اشتیاق روزمره ی آنها اطمینان حاصل می نماید که برند ENGEL در سراسر جهان بسیار موفق باشد."

در سراسر جهان انواع محصولات و مصنوعات پلاستیک با ماشین آلات و روبات های ساخت این شرکت اتریشی، از مسواک ها و بدنه ی گوشی ها هوشمند گرفته تا اجزای خودروها و هواپیماها ساخته می شوند.

شرکت ENGELتا سال 2020 بیش از 375 میلیون یورو (حدود 331.6 پوند استرلیینگ بریتانیا) در توسعه ی کسب و کار خویش سرمایه گذاری خواهد کرد.

استگر می افزاید: " به عنوان یک تجارت خانوادگی برای ما بسیار مهم است که کارکتان ما به راحتی در محل کارشان حاضر شده، آنجا احساس راحتی داشته باشند. این یعنی یک محیط کار مدرن. اما بالاتر از همه اینها، ایجاد یک تعادل بین کار و زندگی است."

وی در انتها می گوید:"در کنار کارکنان ما، در سال های اخیر اقداماتی متعددی انجام داده ایم که فراتر از الزامات قانونی است. "

توضیح تصویر: از سمت چپ اکسل گرینر(از مسوولان برگزار کننده جایزه پگاسوس)، روبرت ماچلینگر ( شرکت FACC، برنده برنز)، کریستوفر استیگر ( شرکت ENGEL، برنده طلا) ، و هلموت ویسر ( شرکت AMAG، برنده ی جایزه ی نقره ) در بخش فانوس دریایی هستند. 

منبع: eppm

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers