آغاز ثبت نام نمایشگاه TCT 2018

آغاز ثبت نام نمایشگاه TCT 2018

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

نمایشگاه TCT 2018 در سالن 3 نمایشگاه ملی NEC  واقع در بیرمنگام انگلستان، از 25 تا 27 سپتامبر سال 2018 میلادی مقارن با 3 تا 5 مهرماه سال 1397 شمسی برگزار خواهد شد. هم اکنون ثبت نام برای این رویداد در وبسایت این نمایشگاه آغاز شده است.

نمایشگاه بین المللی TCT موسوم به TCT Show یکی از برجسته ترین، مهم ترین و پر مخاطب ترین رویدادهای طراحی وتولید در جهانست که بر طراحی و تولید مواد افزودونی، چاپ سه بعدی (3D Print)؛ تکنولوژی مهندسی، نرم افزارهای طراحی/CAD و همچنین فرایندهای تولید مثل مونتاژ، ریخته گری و ماشینکاری CNC تمرکز دارد.

نمایشگاه TCT برای بیش از بیست سال، موضوعات روز و داغ مشترک میان این صنایع را هماهنگ کرده است و فرصت حضور فعالان این عرصه ها را در کنار یکدیگر به دست داده است. 

مسوولان نمایشگاه تخمین زده اند که TCT 2018 امسال ده ها سخنرانی های الهام بخش توسط حرفه ای ترین سخنرانان، بیش از 300 شرکت غرفه گذار و  بیش از 10.000 بازدیدکننده ی تخصصی را از 60 کشور دنیا گرد هم می آورد.

در سطح نمایشگاه، بزرگترین اجتماع از شرکتهای پیشرفته ی تولید دیجیتال در سطح بریتانیا را خواهید یافت و می توانید با آنها ارتباط برقرار نمایید.

ویژگی های نمایشگاه امسال، نوآوری، ارایه ی مناطق یادگیری و آموزش، راه اندازی تعداد قابل توجهی از محصولات و برنامه های کاربردی دیجیتالی شرکتها برای اولین بار در نظر گرفته شده است. همچنین کنفرانس ها و سمینارهای جانبی متعددی نیز در طول برگزاری نمایشگاه برگزار خواهد شد که در آن به موضوعات تخصصی پرداخته خواهد شد.

نمایشگاه TCT، جایگاهی برای دیدن، آموزش، نوآوری و مهمتر از همه انجام کسب و کار است. شما می توانید با استفاده از فرصت حضور همه ی ارکان تشکیل دهنده ی زنجیره ی ارزش، از مواد افزودنی گرفته تا چاپ سه بعدی و تکنولوژی های دیجیتالی تولید مرتبط با این موضوعات، ماشین کاران، سازندگان و ارایه دهندگان خدمات CNC کسب و کار خود را به صورت شبکه ای گسترش داده و با همصنفان جهانی خود بیشتر آشنا شویید.

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، بیش از 10،000 حرفه ای از 60 کشور و 20 صنعت کلیدی از جمله خودروسازی، هوا فضا، مراقبت های بهداشتی، محصولات مصرفی و بسیاری دیگر از صنایع از نمایشگاه TCT در سه روز اجرای آن، الهام گرفته و کسب خود را گسترش داده و به روز می کنند.

برگزاری مراسم در سه مرحله به موضوعات کلیدی اختصاص یافته است، از جمله حمل و نقل، مراقبت های بهداشتی، مواد، نرم افزار طراحی / CAD، معرفی AM و مهارت های AM و بسیاری دیگر از موارد. همچنین در برنامه های سخنران، مطالب متناسب و الهام بخش با موضوعات مذکور گنجانده شده است.

تا لحظه تنظیم این خبر ثبت نام 239 غرفه گذار قطعی شده است، ( و بیش از 60 شرکت نیز مراحل پیش ثبت نام را طی می کنند.) 62 سخنرانی و ارایه به ثبت رسیده و اجرایی خواهند شد و اعلام شده است که تا به حال، شرکتهای مشارکت کننده از 35 محصول جدید خود در طی سه روز برگزاری نمایشگاه TCT 2018  برای اولینن بار پرده برداری خواهند نمود. 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers