ورود نسخه چینی Wintec- Engel- به بازار آمریکا

ورود نسخه چینی Wintec- Engel- به بازار آمریکا

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

در تصویر نسخه ی 6500 تن از محصول سری t-win شرکت Wintec (Engel تولید شده در چین ) مشاهده می شود.

به گزارش واحد ترجمه و تولید محتوی ماهنامه صنایع پلاستیک، کمپانی Engel اتریش با هدف کاهش هزینه های برنامه های کاربردی قالب گیری تزریقی بری اولین بار ماشین آلات Wintec، (که ماشین های ساخته ی شده ی این کمپانی در چین است ) را به بازار ایالات متحده آورده است. این شرکت ماشین های هیدرولیکی t-win و ماشین های تمام الکتریکی e-win خود را در نمایشگاه NPE 2018 به نمایش گذاشت.

استفان انگلدر مدیر عامل گروه در کنفرانس مطبوعاتی خود در نمایشگاه NPE گفت: یک تقاضای قوی برای ماشین آلات قالب گیری تزریقی، بدون توجه به حواشی وجود دارد. وی افزود: " خوشبختانه کیفیت و قابلیت اطمینان Engel شناخته شده است. "

ماشین آلات Wintec با این ذهنیت طراحی شده که همان کیفیت و قابلیت اطمینان Engel ولی ارزان تر در دسترس باشد و در نتیجه این ماشین آلات، برای بازارهای آسیا / اقیانوس آرام بسیار مطلوب و محبوب هستند. بعضی از مدل های Wintec نیز برای تحویل در ایالات متحده، مکزیک، کانادا، مکزیک و برزیل آماده شده و در دسترس هستند.

انگلدر با تاکید بر اینکه ماشین آلات Wintec صد در صد متعلق به برند Engel اتریش است، گفت:" انگیزه ی ما از آوردن این ماشین آلات به بازار آمریکا این است که پردازنده های پلاستیکی با انرژی کارآمد، قابل اعتماد، با دوام و "با کیفیت Engel " (Engel-quality) ارایه دهیم"

وی افزود: " با گسترش فروش به بازارهای آمریکایی، به عنوان گروه Engel ما می توانیم راه حل مناسب را به نسبت دو عامل «قیمت و عملکرد»، به طیف وسیعی از کاربران ارایه دهیم که الزاما پشتوانه ی مالی یکسانی ندارند"

شرکت Engel اعلام کرد، از سری T-win شرکت Wintec ماشین آلاتی از 500 تا 1900 تن و از سری e-winشرکت Wintec که سری تمام الکتریکی (All Electrics ) است ماشین آلاتی از 55 تن تا 310 تن را به بازار آمریکا ارایه خواهد کرد.

این شرکت همچنین اعلام کرد، قصد دارد که فروش خود را از ماه می در بازارهای ایالات متحده آغاز کند و در حال حاضر یک شبکه از تکنسین های خدمات محلی و یک انبار قطعات یدکی را برای مشتریان آمریکا، تدارک دیده است.

ماشین های Wintec در اروپا طراحی شده ولی در گوآنگژوی چین تولید می شوند و شرکت Wintec از سال 2014 به عنوان یک واحد تحت هدایت و لیسانس Engel اقدام به تولید ماشین آلات فرآیندی پلاستیک کرده است.

ماشین های Wintec سفارشی نیستند، بلکه به جای آن از پیش تنظیم شده و زمان هدایت را کاهش می دهند.

پیش بینی شده است که ماشین آلات Wintec در اولین ارایه ی خود در ایالات متحده ی آمریکا، یک تقاضای قوی داشته باشند.

کارخانه ی ماشین سازی Wintec در چین در حال گسترش خود، به میزان 12 میلیون دلار است. Engel می افزاید: " تا پایان سال 2019 میلادی، نیروی کار این کارخانه 60 درصد و فضای تولید آن دو برابر افزایش خواهد یافت."

نکته ی قابل ذکر، اینست که در ایران کسانی که به تکنولوژی Engel علاقمند بودند ولی از نظر مالی توانایی تهیه ی نسخه ی اتریشی و قابل تنظیم Engel را نداشتند، از ماشین آلات Wintec استفاده می کردند، که با خروج ترامپ از برجام و وضع مجدد تحریم های ثانویه ی آمریکا و همزمان پا گذاشتن Wintec در بازار ماشین آلات فرآیندی پلاستیک ایالات متحده، در سطحی که در خبر شرحش رفت، بعید می رسد دیگر بتوانند از خدمات و محصولات این شرکت بهره مند شوند و این شرکت چینی نیز احتمالا مزایای بازار آمریکا را به کار با بازار تهران ترجیح خواهد داد، هر چند دولت اتریش و چین به از دول حامی برجام هستند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers