ترکیب پلی استر اصلاح شده برای مصارف آزمایشگاهی و پزشکی

ترکیب پلی استر اصلاح شده برای مصارف آزمایشگاهی و پزشکی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شرکت "Compounder PolyVisions" یک ماده با دوام بالا، مقاوم در برابر مواد شیمیایی و شعله را برای محفظه ها و محوطه ها در کاربردهای بخش های دستگاههای پزشکی و آزمایشگاهی توسعه داده است.

DuraPET FRیک کامپاند اصلاح شده پلی استر است که قادر به تحمل دماهای گوناگون است.از 40- درجه تا بیش از 180 درجه ی فارنهایت، دامنه ی دمایی است که این ترکیب پلی استر اصلاح شده قادر به تحمل آنست. این ماده به طور خاص با مقاومت شیمیایی طراحی شده است تا بتواند به طورمتوالی و مداوم در معرض مواد تمیز کننده و ضد باکتری تاب بیاورد چرا که این مواد ضدباکتری خواص دیگر ترموپلاستیک های را عموما از بین می برد.

کامپاند DuraPET FR به دلیل انقباض زیاد (که مانع ریزش می شود) و ثبات حرارت، به راحتی قالب بندی می شود.

DuraPET FR در حال حاضر در بخش هایی که وزن آنها حداقل از یک اونس تا حداکثر 20 پوند است، مورد استفاده قرار می گیرد. قالب ساز قادر به استفاده از این ماده در طراحی قالبهایی برای ABS و پلی کربنات (PC) می باشد و همچنین این مواد مناسب برای اکستروژن فیلم و ورق نیز هستند.

آقای اسکات ب. هاوارد مدیر عامل شرکت "Compounder PolyVisions " که این ترکیب را توسعه داده است، می گوید:" ترکیبی از استحکام در مقابل ضربه، مقاومت شیمیایی و پایداری در برابر شعله است که چنین خواص مشترک به صورت مجتمع در هیچ یک از مواد موجود در هیچ قیمتی موجود نیست یا اگر باشد، بسیار نادر است.

نسخه ی DuraPET FR ساخته شده از PET بازیافتی نیز موجود است. فرآیند اکستروژن واکنشی به ما اجازه می دهد تا از 90 درصد فرمول PET استفاده کنیم. هاوارد افزود: این به ما اجازه می دهد یک جایگزین نوآورانه و پایدار برای مشتریان خود که نیازهایی مطابق با خواص این ترکیب دارند، ارایه کنیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers