سرمایه گذاری KraussMaffei Group در بازار ماشین های دسته دوم

سرمایه گذاری KraussMaffei Group در بازار ماشین های دسته دوم

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

گروه کراسمافای(KraussMaffei Group)، تامین کننده ماشین آلات فرآیندی پلاستیک، مستقر در مونیخ، نمونه ها و سفارشات دیجیتال خود را با استفاده از کمپانی Gindumac GmbH در بازار ماشین های دسته دوم توسعه خواهد داد.

Gindumacبه گزارش گروه ترجمه و تولید محتوای ماهنامه صنایع پلاستیک، شرکت در جشن شایستگی کراسمافای که به مناسبت یکصد و هشتادمین سالگرد تاسیس این شرکت در هفته ی جاری در مونیخ برگزار شد، معرفی شد.

کراسمافای تا به حال حاضر به ارایه ی جزئیات بیشتر در مورد میزان سرمایه گذاری، یا سهام به دست آمده در این شراکت و ... در مکاتبات با رسانه نشده است.

غول ماشین سازی آلمانی گفت که سرمایه گذاری این امکان را برای یاقتن مشتریان جدید و ورود آنها در بازار ماشین های دسته دوم با راه حل های یا نمونه های دیجیتالی فراهم می آورد. علاوه بر این، مفهوم "گذشته برای آینده" را برای تامین منافع مشتریان خود معرفی کرد. تحت این مفهوم جدید، کراسمافای، امکان خرید یک ماشین جدید از این گروه با قیمت مناسب از طریق Gindumac GmbH فراهم می آورد.

طبق گفته Gindumac GmbH این شرکت قادر به ارزش گذاری هر ماشینی در سراسر دنیا، در عرض کمتر از 48 ساعت با استفاده از یک الگوریتم بسیار ساده خواهد بود.

فرانک استیلر، مدیر عامل گروه کراسمافای، گفت:" این سرمایه گذاری مشترک بسیار مناسب برای ما فرصت مغتنمی برای کار در زمینه بازاریابی ماشین آلات دست دوم در سطح بین المللی است."

وی افزود: "ما نه تنها در حال گسترش پروژۀ خود هستیم، بلکه پیشنهاد تقویت این پلت فرم مبتنی بر دیجیال کردن ماشین های دسته دوم را، برای رشد بیشتر در نظر داریم."

منبع: Plastics News Europe

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers