ادغام سال: فروش تاپیکو به هلدینگ خلیج فارس از شایعه تا واقعیت !

ادغام سال: فروش تاپیکو به هلدینگ خلیج فارس از شایعه تا واقعیت !

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

برپایه تصمیم دولت شستا اقدام به فروش سهام تاپیکو به هلدینگ خلیج فارس نموده و پس از آن با افزایش سرمایه و سلب حق تقدم هلدینگ خلیج فارس ،شستا سهامدار هلدینگ خلیج فارس خواهد شد

به گزارش صنایع پلاستیک به نقل از پتروتحلیل، برپایه تصمیم دولت شستا اقدام به فروش سهام تاپیکو به هلدینگ خلیج فارس نموده و پس از آن با افزایش سرمایه و سلب حق تقدم هلدینگ خلیج فارس ،شستا سهامدار هلدینگ خلیج فارس خواهد شد.

با این تصمیم عملا شستا از بحث بنگاه داری در حوزه پتروشیمی و نفت و گاز خارج شده و تنها سهامدار هلدینگ خلیج فارس خواهد شد.

با عملی شدن این تصمیم دولت هلدینگ خلیج فارس مالک 49درصد سهام ستاره خلیج فارس و همچنین مدیریت پتروشیمی های فن آوران،غدیر،آبادان،نفت ایرانول،نفت پاسارگاد خواهد شد.انتظار می رود در روزها آینده خبرهای بیشتری از این ادغام بزرگ منتشر شود.

باید نظاره گر بود و دید دولت دقیقا به چه علت چنین تصمیمی را گرفته است؟ آیا تشدید تحریم ها می تواند دلیلی برای این طرح ادغام ناگهانی باشد یا  پلانی دیگر، مسیر راه این ادغام جنجالی بوده است. هر چه باشد، از شایعه تا شائبه از شائبه تا واقعیت، به زودی مشخص خواهد شد.

 براساس شنیده ها دو غول پتروشیمی دولتی هلدینگ خلیج فارس و هلدینگ نفت و گاز تامین اجتماعی در یکدیگر ادغام خواهند شد.

به گزارش «پتروتحلیل»، برپایه تصمیم دولت شستا اقدام به فروش سهام تاپیکو به هلدینگ خلیج فارس نموده و پس از آن با افزایش سرمایه و سلب حق تقدم هلدینگ خلیج فارس ،شستا سهامدار هلدینگ خلیج فارس خواهد شد.

با این تصمیم عملا شستا از بحث بنگاه داری در حوزه پتروشیمی و نفت و گاز خارج شده و تنها سهامدار هلدینگ خلیج فارس خواهد شد.با عملی شدن این تصمیم دولت هلدینگ خلیج فارس مالک 49درصد سهام ستاره خلیج فارس و همچنین مدیریت پتروشیمی های فن آوران،غدیر،آبادان،نفت ایرانول،نفت پاسارگاد خواهد شد.انتظار می رود در روزها آینده خبرهای بیشتری از این ادغام بزرگ منتشر شود

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers