با اعلام آمارهای NPE 2018؛ نمایشگاهی از هر نظر موفق

با اعلام آمارهای NPE 2018؛ نمایشگاهی از هر نظر موفق

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

پس از گذشت نزدیک به سه هفته از پایان مهمترین رویداد سه سالانه ی نمایشگاهی صنعت پلاستیک در آمریکای شمالی، یعنی نمایشگاه NPE اطلاعات، آمار و ارقام مرتبط با آن توسط برگزار کنندگان این نمایشگاه اعلام شد. همه آمارها، نشان از پیشرفت مناسب این نمایشگاه نسبت به ادوار گذشته دارد.

به گزارش واحد ترجمه و تولید محتوای وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک، بیش از 2100 شرکت از 121 کشور مختلف دنیا برای نمایشگاه پلاستیک NPE، ماه گذشته در اورلاندوی فلوریدا دور هم گرد آمدند. عمده اهداف این شرکتها از حضور در این نمایشگاه، استفاده از فرصت های جدید سرمایه گذاری، نمایش فناوری های نوین تولید، تکنولوژی های روز و آخرین ابداعاتشان برای بازار پر مصرف بزرگ آمریکا بود.

نمایشگاه NPE هر سه سال یکبار توسط انجمن پلاستیک آمریکا (Plastics Industry Association) برگزار می شود. این دوره نمایشگاه NPE نیز پس از یک فعالیت 5 روزه ی نمایشگاهی و آموزشی در 11 می 2018 به کار خود پایان داد.

گلن اندرسون رییس نمایشگاه و مشاور ارشد شرکت Milacron LLC، گفت: "سخت است که سطح بالای تقاضا در این نمایشگاه را توضیح داد" وی افزود: " ما امسال از بسیاری از غرفه داران توصیفاتی شنیدیم که باعث شد متوجه شویم از اهداف اولیه مان در برگزاری نمایشگاه سال 2018 پیشی گرفته ایم."

با 2.174 شرکت که بیش از 1.2 فوت مربع از فضای نمایشگاهی امسال را خریداری کرده بودند، NPE 2018 بزرگترین دوره ی این نمایشگاه از حیث فضای نمایشگاهی در کل تاریخ برگزاری آن بود. همچنین با حمل 21.7 پوند تجهیزات و ماشین آلات، این دوره را می توانیم سنگین ترین دوره ی نمایشگاه در طول تاریخ نیز بنامیم.

گلن اندرسون افزود:" بر اساس اطلاعاتی که یک شرکت تحلیلی از نمایشگاه 2018 به ما داد، مشخص شد که ما نسبت به دوره ی قبل این نمایشگاه در سال 2018 با حضور 56.034 نفر از نمایندگان و متخصصان تایید شده ی حدود 19.000 شرکت در سراسر جهان رشدی 1.7 درصدی را در این زمینه نیز تجربه کرده ایم. به دیگر بیان ما، نمایشگاه NPE 2018، در همه ابعاد چه فضای نمایشگاهی، چه متخصصان دعوت شده و چه حتا وزن ماشین آلات و تجهیزات جا به جا شده در مراحل آماده سازی غرفه ها، رکورد شکسته است و نمایشگاه موفقی بوده است. ما از این بابت بسیار خرسند هستیم."

بر اساس آمارهای اعلام شده، 49 درصد از شرکتهای غرفه گذار و 27 درصد از مشارکت کنندگان متخصص از خارج ایالات متحده و از 121 کشور دیگر به این نمایشگاه آمدند. 3.351 متخصص از چین و 3.965 متخصص نیز از آمریکای جنوبی در این نمایشگاه شرکت کردند و به این معنا، NPE 2018 یک رویداد واقعا بین المللی بود.

پل کاپرو ریاست گروه کراسمافای در ارتباط با نمایشگاه NPE 2018 گفت: " مقدار زیادی از فعالیت های ما به مشتریان جدید اختصاص داشت و بخشی دیگر از آن معطوف به مشتریان قدیمی ما بود که برای دیدار از آخرین تکنولوژی و ابداعات ما به غرفه ی کراسمافای آمده بودند. ما همچنین غرفه خود را امسال به نسبت سال 2015، 25 درصد بزرگتر نمودیم که مایه خوشحالی است. "

برای دریافت گزارش نسبتا جامعی از تکنولوژی های ارایه شده در این نمایشگاه و همچنین نمایشگاه ChinaPlas 2018 به شماره خردادماه (ماه جاری) ماهنامه صنایع پلاستیک یعنی شماره 339 آن که اواخر خردادماه به دست مشترکان گرامی می رسد، مراجعه نمایید. 

 منبع: وبسایت NPE

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers