رونمایی از انواع سری Nova از شرکت NEGRI BOSSI در پلاست 2018

رونمایی از انواع سری Nova از شرکت NEGRI BOSSI در پلاست 2018

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

در پلاست سال 2018، یکی از مهمترین رویدادهای پردازش جهان، NEGRI BOSSI رسما یک پلت فرم جدید از سری NOVA را به بازار عرضه خواهد کرد.

راه حل جدیدی از ماشین های میان رده که جایگزین ماشین رده برداری می شود ودر اندازه های 700، 850 و 1150با ظرفیت تزریق تزریق 2010 تا 6107 سانتی متر مکعب و طبقه بندی بندی Euromap 4960، 7460 و9750 در دسترس است

یکی از ویژگی های کلیدی سیستم اتصال انقلابی X-Design است که باعث افزایش ضربه، فاصله تای بار و سرعت چرخش صفحه در یک ردیف جمع و جور می شود. این سری همچنین با یک سیستم روانکاری اتوماتیک فیلتر شده و در یک حلقه بسته به کنترل هیدرولیکی مجهز شده است. این ماشین ها توسط آخرین نسل از سرو موتورها و پمپ ها تولید شده و این مدل ها از مدولارسیون بالاتر و انعطاف پذیری بیشتری برخوردار هستند.

این رنج از محصولات همچنین به یک کنترل کننده ی جدید Motus مجهز شده اند. در نهایت طیف گسترده ای از ماشین های NEGRI BOSSI از این کنترل کننده ی جدید سود خواهند برد. Motus یک صفحه نمایشی چند لمسی است که دارای رابط کاربری قابل تنظیم است، حالت کاربردوستانه یا مورد پسند کاربرد و نوآورانه ای دارد که خیلی ساده تنظیم می شود. رابط کاربری هم کاملا قابل تنظیم به دلخواه کاربر است و به کابر اجازه می دهد تا صفحه نمایش و توابع را شخصی سازی نماید.

ماشین آلات میان رده ی NOVA ، در دو نسخه راه اندازی می شوند. نسخه سرو هیدرولیک یا NOVA S و نسخه هیبرید یا NOVA I ، دو کلاس ماشینی هستنیند که در پلاست 2018 در حال اجرا هستند. آنها قادر هستند که محصولات متفاوتی را باتوجه به قالبهای مختلف تولید کنند.

برای تکمیل سری ماشین آلات NOVA، NEGRI BOSSI یک ماشین تمام الکتریکی موسوم به NOVA e را نیز در محدوده ی 50 تا 350 تن طراحی کرده است.

NOVA e با توجه به قالب برای بسته بندی با سرعت های افراطی و یا کاربردهای خاص طراحی شده است.

راه اندازی NOVA اجازه خواهد داد که NEGRI BOSSI حوزه نفوذش را به مناطق جدیدی از بازار گسترش دهد. مدل های جدید اکنون گستره ی وسیعی از نیازهای مشتریان NEGRI BOSSI را پوشش می دهند و مشتریان می توانند برای تمام نیازهایشان دستگاههایی که کارآمدتر است را انتخاب نمایند.

NEGRI BOSSI همکاری های زیادی از جمله با سازندگان تجهیزات جانبی دارد . کار با این شرکای مختلف در پلاست به این شرکت اجازه می دهد تا تکنولوژهای جدیدش را به خوبی نشان دهد.

در میان این همکاری ها، یک گوشه در نمایشگاه به پروژه Openplast تعلق دارد . این پاسخ ایتالیایی به تکنولوژی و متد در حال رشد Industry 4.0 است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers