شرکت Wittmann Battenfeld با تمام قدرت در پلاست 2018

شرکت Wittmann Battenfeld با تمام قدرت در پلاست 2018

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شرکت Wittmann Battenfeld از آخرین تکنولوژی قالب گیری تزریقی و همچنین اتوماسیون و لوازم جانبی خود در پلاست 2018 رونمایی نموده است.

در طول سه سال گذشته، ایتالیا به یکی از مهمترین بازارهای گروه Wittmann در اروپا تبدیل شده است. به همین دلیل است که پلاست امسال در میلان نیز یک پلت فرم مهم برای این شرکت جهت نمایش ماشین آلات و فرآیندهای نوآورانه اش است.

در زمینه ی دستگاههای قالب گیری تزریقی، Wittmann Battenfeld ، در پلاست سال جاری یک نمونه از هر سری از ماشین آلات خود را نمایش می دهد. همچنین نمونه هایی از سری Power خود را در ترکیب با تکنولوژی و فرآیند های جالب نیز به نمایش گذاشته است.

تمام ماشین آلات تولیدی این شرکت به یک صفحه نمایش با سیستم کنترل 8UnilogB جدید، که تحت سیستم عامل Windows 10 IoTکار می کند، مجهز هستند که در مقایسه با نسخه پشین آن تعداد زیادی از توابع اضافی و همچنین سهولت بیشتری در کار را ارایه می دهد.

راه حل ها و انتخابهایWittmann  برای تکنولوژی یا متد Indutry4.0 که به نام Wittmann 4.04.0 شناخته می شوند و دارای خصایص ویژه ای هستند نیز در نمایشگاه پلاست به بازدیدکنندگان ارایه شده است.

همچنین شرکت Wittmann تکنولوژی جدید چند مولفه ی خود را در جریان PLAST 2018 به نمایش گذاشته است.در Smart Power، یک قطعه پزشکی تولید می شود که در آن یک جز یک ماده گرمانرم و دیگری سیلیکون مایع است . قطعات مورد نظر با یک قالب 4+4 حفره (کویته) عرضه شده توسط شرکت ایتالیاییLinea Stampi Srl ساخته شده اند.

قطعات بر روی یک تسمه نقاله توسط یک روبات W921 که خود از محصولات Wittmann بوده و مجهز به سیستم کنترل جدید R9 است، برداشته می شوند.

شرکت Wittmann Battenfeld در این نمایشگاه طیف قابل توجهی از نوآوری های اخیر خود را که کمی قبلتر از آنها در نمایشگاه NPE رونمایی کرده بود نیز به نمایش عموم گذارده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers