رکوردشکنی یک ایرانی در دعوت برای بازدید از نمایشگاه PLAST ایتالیا

رکوردشکنی یک ایرانی در دعوت برای بازدید از نمایشگاه PLAST ایتالیا

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

تصویر غرفه ماهنامه در PLAST 2015

امروز بعد از حدود سه ماه تلاش و سکوت آقای مهندس ساعت نیا در مورد سفر وی برای بازدید از نمایشگاه PLAST ایتالیا، متوجه شدیم که وی برای بازدید از این نمایشگاه كه از روز سه شنبه هفته جاري در شهر ميلان ايتاليا (پايتخت صنعتي اين كشور) برگزار خواهد شد، از سوی 5 شرکت خصوصی، نهاد دولتی و اتحادیه با تقبل کلیه ی هزینه ها از سوی میزبانان، 5 دعوتنامه دریافت کرده است.

تا جایی که ما توانستیم از زیر زبان مووسس ماهنامه اسامی دعوت کنندگان (کسانی که برای میزبانی از ایشان اعلام آمادگی کرده اند) را دریابیم، و به این دلیل آن را منتشر می کنیم که به عنوان یک ایرانی آن هم در شرایط فعلی کشورمان که به دلیل اشتباهات وسیع مسوولان در حال حاضر مورد غضب شرق و غرب عالم قرار دارد، می تواند برای هر ایرانی و صد البته تمام اهل رسانه مایه افتخار باشد، فعلا به این اسامی رسیده ایم :

1 – اتحادیه صنایع بازیافت پلاستیک ایتالیا (نام دقیق این اتحادیه به صورتی که شنیده ایم نوشته شده و معذوریم که نام اصلی آن را نمی دانیم)

2- اتحادیه " AMAPLAST " ( همان ASSOCOMAPLAST سابق که البته بعد از سی و سال همکاری مداوم و نزدیک مووسس ماهنامه و آن اتحادیه چنین دعوتی اصلا برای ما جای تعجبی ندارد، زیرا اتفاقی روتین است که هر سه سال یکبار، برای این نمایشگاه و به عبارتی هر سال در چند نوبت از سوي چندین نمایشگاه پلاستیک در جهان (غير از ايران خودمان از زمان افشاگري هاي مهندس ساعت نيا در رابطه با نمايشگاه ايران پلاست، و البته برخي از پتروشيمي ها. راستي يادتان باشد كه سهم افشاگري هاي ايشان در رابطه با پتروشيمي جم را هم شما ، هم ما از وي طلبكاريم). البته مدیر اسبق ماهنامه فقط به یک یا دو مورد آنها پاسخ مثبت می دهد و گرچه شاید این دعوت به رغم همه کارشکنی ها و دخالت های نا به جای یک یا دو رسانه هم عرض {نه رقیب، که ما برای خود رقیبی نمی شناسیم} باعث تعجب کسانی شود که با انجام مصاحبه هاي داخلي و مکاتباتی دور از اخلاق و هم ميهن فروشانه با ايتاليايي ها سعی کردند جلوی دعوت نهاد دولتی ایتالیا از مهندس ساعت نیا را بگیرند که ظاهرا تیرشان به سنگ خورده است به عبارتی این دعوت خاص در کمال تعجب آنها، و بر خلاف منویاتشان صورت پذیرفته است. (در جريان نمايشگاه پلاستيك چين هم عين همين اتفاق هم براي مهندس ساعت نيا و هم براي يكي از مديران دوست داشتني اين صنعت با چيني ها صورت پذيرفت كه هر دوي آن تيرها هم به سنگ خورد)!!

3 – اتاق بازرگانی ایتالیا (ICE یا ITA) که نهادی دولتی و مستقر در ایتالیا (شهر رم- پایتخت اداری ایتالیا) است و مدیر اسبق ماهنامه و مووسس سایت جهانی "پلیمر مدیا" هم فقط دعوت همین نهاد را پذیرفته و از سایرین هم تشکر کرده است.

4- دو شرکت خصوصی مربوط به تولید سیستم های سرد و گرم کننده و تزریق پلاستیک.

تصور ما اینست که این رکورد دعوت با تقبل کلیه هزینه ها، آن هم در این شرایط از یک فعال رسانه ای/ صنعتی ایرانی، نه تنها در سطج ایران که در عین حال شاید در سطح جهان هم بی سابقه باشد و به همین دلیل هم از نظر ما خبری مهم و قابل انتشار شده است.

سرانجام اینکه با کنجکاوی های شخصی دریافتیم، علت پذیرش دعوت این گروه خاص توسط مووسس ماهنامه صنایع پلاستیک، حضور صاحبان صنایع و بازرگانان در این گروه بوده است.

اسامی هیاتی که به دعوت اتاق بازرگانی ایتالیا و با همکاری دفتر آن نهاد در ایران برای بازدید از نمایشگاه PLAST 2018 در این رویداد حضور به هم خواهند رساند، متعاقبا اعلام خواهد شد.

لازم می دانیم که از زحمات آقای مهندس "بیگ جزنی" مسوول امور این هیات در ايران، برای پیگیری های مداوم ایشان و هم چنین اتاق بازرگانی ایتالیا در آن کشور، به نمایندگی از سوی هیات اعزامی ایرانی، قدردانی نماییم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers