تغییرات در انجمن همگن: بختیاری رفت، ترک رییس جدید هیات مدیره

تغییرات در انجمن همگن: بختیاری رفت، ترک رییس جدید هیات مدیره

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

آقای علیرضا ترک به عنوان ریاست هیات مدیره ی انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران انتخاب شدند.

به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک، سال گذشته در  انتخاباتی پر حاشیه برای رسیدن به کرسی هیات مدیره ی انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران، دو ائتلاف با هم وارد رقابت شدند که میان اهالی صنعت پلاستیک، به اتئلافهای " تیم جدید" و " تیم قدیم" موسوم شده بودند.

تیم "قدیمی نر" یا " بزرگ ترها" ، کم و بیش همان پیشکسوتانی بودند که برای چند دوره (ولو تعدادی به صورت ادواری جا به جا شدند) هیات مدیره ی این انجمن را در اختیار داشتند، تیم جدید  هم، تعدادی نیروی جوانتر بودند که شامل افرادی چون آقایان مهندس بختیاری،مهندس معین فر، مهندس قاسمی و .. بودند. 

ائتلاف موسوم به " تیم جدید" یا " جوانترها"، با هدف ایجاد تغییرات مثبت و تعامل سازنده با اعضا پا به میدان رقابت گذارده بودند و قدیمی ترها نیز، با هدف بهبود خدماتی که تا به حال ارایه داده بودند، در انتخابات مشارکت کرده بودند. طبق معمول عده ای از این ائتلاف و عده ای از ائتلاف دیگر حمایت می کرند که بسیار طبیعی بود. 

مجمع بار اول تشکیل شد، اما انتخابات ابطال شد. بار دیگر مجمع تشکیل جلسه داد و در انتخاباتی پر حاشیه (که خبر  آن در سه پست متوالی به صورت زنده و آنلاین از وبسایت ماهنامه، منتشر شد و مشروح آن جلسه نیز در شماره ی 330 ماهنامه به چاپ سپارده شد) بالاخره تیم جدید، در رقابتی به نسبت تنگاتنگ موفق شد، تا به صورت کامل رای اعضای مجمع را از آن خود کند و ائتلاف پیروز نام بگیرد. 

خیلی زود، این گروه جوان تر شروع به کار کرد. با آغاز کار هیات مدیره ی جدید انجمن، قدیمی ترها دست کم به ظاهر کنار کشیدند و به خوبی به یاد دارم که تیتر زدم "خون تازه در رگهای انجمن" ! 

اما علی رغم زحمات فراوان، جلسات با انجمن ملی؛ جلسات هم اندیشی با سایر تشکل ها و .... که صورت می پذیرفت، به موازات آن حواشی نیز ادامه داشت. حواشی که متاسفانه، به نفع هیچ کس نبوده و نیست. 

حالا، پس از یکسال و اندی که از این انتخابات گذشته است، متاسفانه شاهد بودیم که اختلافات درونی اعضای منتخب که در روز انتخابات موتلف و متحد همدیگر بودند، به حدی رسیده است که اول خزانه دار هیات مدیره،آقای مهندس ژوبین قاسمی، چند روز مانده به نوروز 1397 کنار کشیدند و حالا هم آقای مهندس بختیاری، ریاست هیات مدیره ی انجمن همگن، استعفا داده اند و با استعفای ایشان نیز موافقت شده است. 

طبعا، اعضای علی البدل جایگزین نیروهای مستعفی شده اند، اما سووال اینجاست که چه شد که کار به اینجا کشید؟ آن اتحاد و ائتلاف چگونه به این انشقاق و افتراق بدل شد؟ البته، حتما هر طرفی روایت خود را از موضوعات و ماجراها دارد و ما نیز فعلا، علاقمند نیستیم که با طرح برخی مطالب به حواشی موجود دامن بزنیم. حقایق، هرگز، برای همیشه پشت ابر باقی نخواهند ماند! لیکن ما به عنوان یک رسانه همواره، علاقمند بوده ایم، هستیم  و خواهیم بود که فعالان صنعت پلاستیک، همدل و متحد با مشکلات بیرونی مانع پیشرفت این صنعت مواجه شوند،  نه اینکه با اختلاف در میان خود، فرصت و فضا را برای کارشکنانی که نمی خواهند اعتلای این صنعت را ببینند، خود به دست خود، بهانه بدهند. 

باری، با رفتن دو تن از اعضای اصلی هیات مدیره، طبعا اعضای علی البدل وارد هیات مدیره شده اند و انتخابات درونی از نو برگزار شده است و  آقای مهندس علیرضا ترک، به عنوان ریاست جدید هیات مدیره ی انجمن انتخاب شده اند و آقای مهندس معین فر، به عنوان نائب رییس این انجمن قرار است به خدمت ادامه دهند. همچنین، جناب آقای مهندس شیخ نجفی نیز، به عنوان خزانه دار جدید مشغول به کار شده اند. 

امیدواریم این دوستان، در ادامه راه با همدلی بیشتر به حل موانع و مشکلات این صنعت که یکی دوتا هم نیست، بپردازند و از درگیر شدن در مسایلی که حاصلی ندارد، سخت بپرهیزند. همچون همیشه، برای همه ی منتخبان حاضر در هیات مدیره آرزوی موفقیت داریم و برای کسانی که قبلا منشا خدماتی بوده اند و حالا به هر دلیلی دیگر حضور ندارند نیز آرزوی تندرستی می نماییم.  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers