برگزاری جشن 180 سالگی کراسمافای در نیمه خرداد

برگزاری جشن 180 سالگی کراسمافای در نیمه خرداد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

گروه صنعتی KraussMaffei در تاریخ 6 و 7 ژوئن سال 2018 میلادی مقارن با 16 و 17 خرداد 1397 ، جشن یکصد و هشتادمین سالگرد افتتاح خود را در مونیخ جشن می گیرد.

گروه صنعتی کراسمافای که در ابتدا به عنوان تولیدکننده ی موتور بخار پا به عرصه ی وجود گذارد، و به شهرت عالم گیر رسید حالا به عنوان یک ماشین ساز پیشرو در تولید ماشین آلات فرآیندی پلاستیک در عصر دیجیتال به حیات خود ادامه می دهد.

بیش از 25 هزار ابداع ریز و درشت در صنعت پلاستیک، و تولید طیف گسترده ای از ماشین آلات، برای نشان دادن خلاقیت به عنوان یکی از ارکان اصلی این شرکت، که در ساخت انواع خطوط ماشین آلات قالب گیری تزریقی، انواع ماشین آلات فرآیندی پلاستیک و تکنولوژی اکستروژن به کار برده شده اند، به نظر کفایت می کند تا این شرکت را به عنوان شرکتی "پیشرو بشناسیم"

خدمات و دیجیتالی کردن فرآیند تولید، بخشی از استراتژی جدید شرکت قدیمی "KraussMaffei" می باشد.

در جشن 180 سالگی این برند خوشنام آلمانی، این شرکت آخرین فناوری ها و نوآوری های گروه را شامل آخرین محصولات برندهای KraussMaffei، KraussMaffei Berstorff و Netstal به نمایش عموم می گذارد.

نوآوری ها و فناوری هایی که این گروه صنعتی را به عنوان یک رهبر در مهندسی مکانیک معرفی می کند. با توجه به شعار " از آغاز صنعتی شدن تا مهندسی ماشین آلات پلاستیک در عصر دیجیتال" تمرکز بر روی " روحیه ی پیشگام" است که این شرکت بارها در طول یکصد و هشتاد سال گذشته این روحیه را از خود نشان داده است.

روحیه ی پیشتازی و پیشگامی ، به وسیله تنوع ماشین های اجرایی، که همه با استاندارد بالای مشتریان خاص مطابقت دارند، یک حس خرسندی دو طرفه را به وجود می آورد. ما با همین روحیه برای ماشین ها و سیستم های کراسمافای توانسته ایم به موفقیت افزایش بهره وری، پایداری اقتصادی و راه حل های هوشمند در Industry4.0 نائل آییم.

بنابراین، در سالهایی که می آیند، گروه کراسمافای استراتژی واقع بینانه ی خودش را خواهد داشت. دکتر فرانک استیلر، فرصت هایی را که مدل کسب و کار کراسمافای ایجاد می کند، توضیح می دهد: " خدمات، خدمات دیجیتال و پیشنهادات جدیدمان، نظیر مدل اجاره ی نوین ما آینده را تغییر خواهد داد. این مفاهیم برای همه ی سری ها و برنامه های کاربردی در پروژه ی ما طراحی شده و کار می کنند. اگر ما این مفاهیم و خدمات را در رنج همه ی محصولاتمان اعمال کنیم، فرصت های عالی برای ما در آینده به وجود خواهند آمد."

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers