نخسه آمریکایی Stretch & Shrink Film 2018؛ آبانماه در فلوریدا

نخسه آمریکایی Stretch & Shrink Film 2018؛ آبانماه در فلوریدا

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

نسخه ی آمریکایی کنفرانس Stretch & Shrink Film موسوم به Stretch & Shrink Film US 2018 در نوامبر سال جاری در ایالات فلوریدا برگزار خواهد شد. نسخه ی اروپایی نمایشگاه مذکور هم اکنون در مادرید، در حال برگزاری است.

شرکت برگزارکننده ی نمایشگاهی AMI شادمان است که اعلام نماید که کنفرانس " Stretch & Shrink Film US 2018 " ایالات متحده را در تاریخ 13 و 14 نوامبر سال جاری مقارن با 22 و 23 آبان ماه سال 1397 شمسی در فلوریدا برگزار خواهد نمود.

این کنفرانس سالانه میزبان صاحبان برندها، خرده فروشان، تولیدکنندگان و توزیع کنندگان فیلم و تولید کنندگان مواد خام این صنعت، در کنار مووسسات تحقیقاتی و دانشگاه های مرتبط است.

برنامه ای که 13 سال است برگزار می شود با توجه به تقاضای قوی صنایع مصرفی به انواع فیلم، جزییات بیشتری در این دوره ی برگزاری خود بررسی خواهد کرد. تقاضای بازار به شدت در حال افزایش است. علاوه بر این، تغییرات در سیستم لجستیک و تبلیغ بیشتر در فیلم، عوامل رشد را در بازار آمریکا به شدت تحریک کرده است.

رویداد Stretch & Shrink Film 2018 ایالات متحده ی آمریکا، یک تعامل پر جنب و جوش بین یک هیات بین المللی از سخنرانان و نمایندگان این صنعت ایجاد خواهد کرد و مطمئنا باعث تحریک تقاضا در بخش های مختلف این صنعت خواهد شد.

این رویداد همچنین، یک نمای کلی از جدیدترین مواد، تکنولوژی ها، به ویژه تکنولوژی ها و مواد سبز و زیست تخریب پذیر در صنعت فیلم را علاوه بر روند کلی بازار ارایه داده و به نمایش خواهد گذارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers