انجمن AMAPLAST : تکنولوژی ایتالیایی در چاینا پلاس بیشترین طرفدار را خواهد داشت

انجمن AMAPLAST : تکنولوژی ایتالیایی در چاینا پلاس بیشترین طرفدار را خواهد داشت

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

انجمن AMAPLAST ایتالیا در Chinaplas 2018 به عنوان سازمانده اصلی شرکتهای ایتالیایی عمل خواهد کرد. این انجمن معتقد است که تکنولوژی ایتالیایی در شانگهای نقش اصلی را خواهد داشت.
 
به گزارش واحد ترجمه و تولید محتوای وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک، ایتالیایی ها به صورت گروهی در سی و دومین دوره ی نمایشگاه بین المللی چاینا پلاس که از تاریخ 24 تا 27 آوریل، مقارن با 4 الی 7 اردیبهشت ماه سال 1397 شمسی برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.

شرکتهایی ایتالیایی که شامل شصت کسب و کار بزرگ در حوزه ی صنایع پلاستیک هستند، در غرفه هایی که حدود دو هزار متر مربع را به خود اختصاص داده اند، توسط اتحادیه  یا انجمن ماشین سازان و قالب سازان پلاستیک ایتالیا موسوم به AMAPLAST (همان اتحادیه معروف و قدیمی ASSOCOMAPLAST ) برای حضور در این رویداد سازماندهی شده اند.

الساندرو گروسی، مدیر عامل AMAPLAST می گوید: " چاینا پلاس نمایشگاهی برجسته و دومین مهمترین نمایشگاه در صنعت پلاستیک و لاستیک است. وی می افزاید: "شرکت قابل توجه ایتالیایی به عنوان یک مجموعه، از این رویداد و اهمیت بازار چین مطلع هستند. این موضوع به ویژه برای بازار ماشین سازان صنعت پلاستیک ایتالیا بسیار برجسته تر است. "

در سال 2017 ، صادرات ایتالیا به چین در بخش ماشین آلات صنعت پلاستیک حدود 135 میلیون یورو بوده است که کمتر (حدود 2.5 درصد) از صادرات سال قبل، یعنی سال 2016 بوده است. اما با وجود این روند منفی کل، در آمار صادرات ایتالیا به چین، ارایه ی ماشین آلات هسته ای (core machinery) - تکنولوژی پیشرفته ی خطوطی  که اغلب با تکنولوژی Hight tech ساخته شده اند- افزایش یافته است.

صنعت ماشین سازی داخلی چین نه توانایی لازم برای تولید این ماشین آلات و خطوط پیشرفته را دارد و نه پیشرفت های تکنولوژیک لازم، جهت پاسخگویی به تقاضای رو به رشد بازا داخلی و محلی را برابر دستور العمل دولت برای پیاده سازی سیستم های تولید Industry4.0 را داراست.

به رغم این واقعیت که نسخه ی سال 2018 نمایشگاه بین المللی چاینا پلاس برای اولین بار در نمایشگاه ملی و مرکز گردهمایی "Hongqiao" که بسیار بزرگتر  و مجهزتر از مرکز "پودونگ" است، برگزار می شود، میزان افزایش فضای غرفه برای ایتالیایی فقط 20 درصد بوده است، در حالیکه شرکتهای ایتالیایی علاقمند به نمایش بهتر و وسیع تر دستاوردهایشان در نمایشگاه تخصصی پلاستیک چین بودند اما به دلیل لیست انتظار بسیار طولانی برگزارکننده ی این نمایشگاه آنطور که می خواستند به فضاهای مورد علاقه شان دست نیافتند.

این انجمن نام برخی از کسب و کارهای بزرگی که در نمایشگاه چاینا پلاس مشارکت خواهند داشت، منتشر نموده است و افزوده است که حداقل، 20 شرکت مرتبط با صنایع پلاستیک ایتالیا نیز خارج از این مجموعه ی شرکتهای بزرگ که به صورت جمعی در چاینا پلاس شرکت کرده اند، مشارکت خواهند نمود.

نام برخی از این شرکتها به شرح ذیل است:
Amut, Bandera, Bausano, BG Plast, Biesse, Borghi, Carlassara, Cattorini, Cemas Elettra, CMS, Colines, Comerio Ercole, Crizaf, Dega, Electronic Systems, Frigosystem, Gap, Gefran, Helios Italquartz, Icma San Giorgio, Industrial Frigo, IPM, Itib Machinery, Maris, Moretto, Omipa, Omso, Piovan, Plas Mec, Plastic Systems, Promixon, Rodolfo Comerio, Sacmi Imola, Sica, Sima, Simplas, Sorema, ST Soffiaggio Tecnica, Tecnomagnete, Tecnomatic, Tecnova, Termostampi, Union, Zambello Riduttori

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers