دعوت به بازدید از کارخانه ماشین سازی BIERE چین در فرصت چاینا پلاس 2018

دعوت به بازدید از کارخانه ماشین سازی BIERE چین در فرصت چاینا پلاس 2018

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شرکت BEiRE چین با استفاده از فرصت چاینا پلاس استفاده کرده است و با تلاشهای مدیر ایرانی شرکت GIT، از صنعتگران و مدیران صنعت ایران حاضر در چاینا پلاست دعوت نموده است، تا برای دیدار رایگان از این کارخانه ی بزرگ و نامدار چینی، ثبت نام کنند. 

 

شرکت Beier مقدم بازدید کنندگان ایرانی را در نمایشگاه چاینا پلاس سالن 6.1 شمارهT01 گرامی می دارد و از همه عزیزان دعوت می کند تا در Open House (بازدید کارخانه ) حضور بهم رسانند تا با جدید ترین دستاوردهای  شرکت آشنا شده و به طور مستقیم با مدیران شرکت در ارتباط باشید. وسایل ایاب و ذهاب رفت و برگشت و پذیرایی از طرف شرکت Beier مهیا خواهد بود. لطفا برای ثبت نام با ما در تماس باشید. (اطلاعیه شرکت BEIER ) 

 

به گزارش ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از روابط عمومی انجمن لوله و اتصالات پی وی سی، هم زمان با برگزاری نمایشگاه چاینا پلاس 2018 (4 تا 7 اردیبهشت 97) در شانگهای چین، امکان بازدید از کارخانه ماشین سازی beier فراهم شده است.

 

بر اساس این گزارش، این بازدید 28 آوریل 2018 صورت خواهد گرفت.

 

مدیران این کارخانه از بازدیدکنندگان ایرانی نمایشگاه چیانا پلاس دعوت کرده است تا از این کارخانه بازدید به عمل آورند.

 

ایاب و ذهاب و همچنین افرادی که تمایل به اقامت در هتل را دارند، می توانند به صورت رایگان از این خدمات بهره مند شوند.

 

علاقمندان برای بازدید از کارخانه ماشین سازی beier می توانند نام و نام خانوادگی به همراه هتل محل اقامت خود را به شماره تلفن های 88786609-10 اعلام کنند تا هماهنگی لازم به عمل آید.

ماهنامه صنایع پلاستیک، از تلاشهای جناب آقای آرش سعیدی که در فراهم آمدن این فرصت، نفش اصلی را داشته اند نهایت تشکر را دارد و دیدار از این کارخانه را به همه ی حضار در چاینا پلاس پیشنهاد می نماید، چرا که برای مصاحبه ای که با این کارخانه داشتیم، ابتدا نیاز به تحقیقات در این باره بود و از میزان پیشرفت و کیفیت این شرکت چینی واقعا تعجب کردیم. (برای مطالعه ی مصاحبه ما با شرکت BIERE  به شماره ی 336 ماهنامه مراجعه کنید. ) 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers