گردهمایی سالانه فعالان صنعت بالادست نفت و گاز و پتروشیمی؛ 12 و 13 اسفند

گردهمایی سالانه فعالان صنعت بالادست نفت و گاز و پتروشیمی؛ 12 و 13 اسفند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

گردهمایی سالانه فعالان صنعت بالادست نفت و گاز در میانه ی اسفند ماه جاری برگزار می شود. از آنجایی که تصمیماتی که در بخش بالادستی نفت، گاز و پتروشیمی گرفته می شود می تواند اثری مستقیم بر فعالیت های پایین دستی پتروشیمی یا همان صنایع تبدیلی یا تکمیلی داشته باشد، اهمیت فراوان دارد که این گردهمایی با دقت توسط فعالان پایین دستی رصد شده و در صورت امکان با حضور برخی از سیاست گذاران حوزه ی پایین دستی برگزار شود.

به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک، «دومین کنگره و نمایشگاه بین المللی اکتشاف و تولید» و  «پنجمین کنگره بین المللی صنعت حفاری ایران»  با هدف بررسی آخرین تحولات و چشم انداز آینده پروژه های IPC و EPCF و الزامات حضور حداکثری بخش خصوصی در اجرا و مدیریت پروژه های نفت و گاز کشور با حضور بیش از 1000 نفر از مدیران و کارشناسان ارشد کارفرمایی و پیمانکاری، برگزار می شود.

این دو کنگره و نمایشگاه بین الملللی در روزهای   12 و 13 اسفندماه سال جاری و  در «مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما» برگزار خواهد شد.

علاقمندان به حضور در این دو کنگره می توانند، حداکثر تا دوم اسفندماه 1396 که آخرین مهلت ثبت نام در کنگره و نمایشگاه است اقدام نمایند.

همچنین علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و حضور و ثبت نام  در کنگره و نمایشگاه می توانند با شماره 71124000-021 یا با ایدی تلگرام  @pudgroup تماس بگیرند.

 

   برای کسب اطلاعات بیشتر از صنعت پلاستیک کشور، با کلیک روی آیکون تلگرام ذیل، به عضویت کانال ماهنامه در آیید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers