انستیتو کیمیاران برگزار می کند: یک دوره آموزشی فرمولاسیون پی وی سی

انستیتو کیمیاران برگزار می کند: یک دوره آموزشی فرمولاسیون پی وی سی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شرکت کیمیاران تولید کننده ی انواع مواد افزودنی و پایدار کننده های پی وی سی با انتشار اطلاعیه ای در وبسایت خود، از برگزاری یک دوره کلاس یک روزه در ارتباط با "فرمولاسیون پی وی سی نرم و سخت "  با استفاده از تکنیک کیموران ، نقش انواع پلاستی سایزرها و استابیلایزرها در فرمول خبر داد.

به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک، انستیتو پلیمر کیمیاران وابسته به شرکت کیمیاران، فردا سه شنبه مورخ 24 بهمن 1396، یک دوره ی آموزشی یک روزه با موضوع " فرمولاسیون پی وی سی (نرم و سخت) با استفاده از تکنیک کیموران، نقش پلاستی سایزرها، استابیلایزر در فرمول را در شهر کرج برگزار خواهد نمود.

بنا به اطلاعیه ی انستیتو کیمیاران، مخاطبین این دوره بیشتر شامل "مدیران کارخانجات، سرپرست ها و اپراتورهای تولید و کنترل کیفی می باشند. البته این به معنای عدم امکان حضور سایر علاقمندان نخواهد بود.

بنا به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک، سرفصل های این دوره ی یک روزه ی آموزشی عبارتند از :

شناسایی قطعه با استفاده از روش Braun، فرمولاسیون پی وی سی با استفاده از روش کیموران، تعیین میزان پلاستی سایزرها با استفاده از روش KIA و دورومتر، بررسی نقش انواع استابیلایزر در فرمول با استفاده از نمونه های پایداری حرارتی (دینامیک) و بررسی تعدادی فرمول کاربردی پی وی سی در فرآیندهای کلندرینگ، اکستروژن و تزریق (پروفیل، ورق، کفپوش و ... )

لازم به ذکر است این دوره از نظر تعداد نفرات قابل آموزش محدود بوده و حداکثر می تواند پذیرای بیست شرکت کننده باشد.

در پایان این دوره ی یک روزه آموزشی جزوه و گواهی نامه ی شرکت در این کلاس به مخاطبین ارایه خواهد شد. ضمن اینکه پذیرایی از حضار نیز در برنامه ی این دوره ی آموزشی گنجانده شده است.

با توجه به ضیق وقت برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد آموزش انستیتو کیمیاران، سرکار خانم احمدی و شماره تلفن های 02622777015 و 02622777016  تماس حاصل فرمایید.

در انتها باید اشاره کرد بنا به اطلاعیه انستیتو کیمیاران، این دوره ی آموزشی از ساعت 9 الی 13 برگزار خواهد شد.

 

  برای کسب اطلاعات بیشتر از صنعت پلاستیک کشور، با کلیک روی آیکون تلگرام ذیل، به عضویت کانال ماهنامه در آیید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers