نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی پاکستان؛ اسفندماه 1396

نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی پاکستان؛ اسفندماه 1396

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

در حالیکه این روزها تب نمایشگاه بین المللی PLASTINDIA در هند داغ است، رقیب سنتی هند، پاکستان نیز برای ماه های آتی اقدام به برگزاری نمایشگاهی در زمینه ی پلاستیک، بسته بندی و چاپ خواهد نمود.

به گزارش واحد ترجمه و تولید محتوی ماهنامه صنایع پلاستیک، نمایشگاه بین المللی 3P(Plastic,Packaging,Printing) یک رویداد سه روزه است که از تاریخ  16 الی 18 مارچ سال  میلادی 2018 مقارن با 25 الی 27 اسفنده ماه سال شمسی جاری،  در مرکز نمایشگاهی کراچی برگزار می شود.

در این نمایشگاه صنعتگران از سراسر دنیا آخرین نو آوری ها، ابداعات و محصولات خود را در سه زمینه ی پلاستیک، بسته بندی و چاپ به نمایش عموم خواهند گذارد.

صنایع چاپ، پلاستیک و بسته بندی به عنوان سریع ترین بخش های اقتصاد در حال رشد پاکستان از بازیگران مطرح بین المللی در این سه حوزه ی صنعتی که علاقه مند به حضور در بازارهای این منطقه هستند، دعوت به عمل می آورند تا در این نمایشگاه مشارکت فعال داشته باشند.

نمایشگاه 3p 2018 پاکستان متعهد است تا از طریق ایجاد شبکه های پیشرفته ی ارتباطی میان شرکتهای بزرگ بین المللی و منطقه ای فرصت همکاری میان صنایع پلاستیک، بسته بندی و چاپ پاکستان  با صاحبان بین المللی این صنایع را به وجود آورد.

این نمایشگاه که این دوره ی آن، چهاردهمین دوره ای است که برگزار می شود برای نخستین بار در سال 2008 میلادی در مرکز نمایشگاهی لاهور سازماندهی شد و این رویداد هم اکنون به عنوان یک شاخص مهم در ارتباط با شناسایی  آینده ی صنایع پلاستیک، بسته بندی و چاپ در پاکستان به شمار می رود.

در این نمایشگاه آخرین تجهیزات، تکنولوژی ها و ماشین آلات نظیر ماشین آلات قالب گیری تزریقی، ماشین های اکستروژن، دستگاه های اکستروژن ورق و فیلم،، ماشین آلات چاپ و بسته بندی، ماشین های برش، ماشین آلات تولید کیسه، سیستم های ترکیبی لاستیکی، ماشین آلات پردازش پلاستیکی، تجهیزات الکتریکی، تست و کنترل خدمات، کمپرسور، پرکننده ها و سیلر، ماشین آلات بازیافت، ساخت سیلندر، حلال ها و مواد شیمیایی، ماشین آلات بسته بندی فلز و مواد، ماشین آلات بسته بندی شیشه ای و مواد، مواد بسته بندی، انتشارات، لاستیک و محصولات لاستیکی، پلاستیک و محصولات پلاستیکی به نمایش گذارده خواهند شد.

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر از صنعت پلاستیک کشور، با کلیک روی آیکون تلگرام ذیل، به عضویت کانال ماهنامه در آیید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers