برنامه ریزی Lyondellbasell برای افزایش تولید PP و PE در آمریکا و اروپا

برنامه ریزی Lyondellbasell برای افزایش تولید PP و PE در آمریکا و اروپا

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شرکت لیوندل باسل (Lyondellbasell) در پی ایجاد ظرفیت های جدید و افزایش ظرفیت های جاری تولیدات پلیمری خود، در آمریکای شمالی و اروپا است.

به گزارش واحد ترجمه و تولید محتوی وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از پایگاه اینترنتی آی سی آی اس (ICIS)، آقای "باب پتل" مدیر عامل کمپانی لیوندل باسل، در پایان هفته ی کاری اروپا، روز جمعه 13 بهمن ماه در این رابطه اظهار داشت: لیوندل باسل (Lyondellbasell) در حال پیشبرد برنامه هایی برای شروع تعدادی پروژه جدید پتروشیمی، به خصوص در ایاالات متحده آمریکا است.

مدیر عامل Lyondellbasell  در کنفرانس خبری ای که جهت اعلام نتایج عملکرد مالی این شرکت، در سه ماهه  پایانی سال 2017 برای خبرنگاران و حضار سخن می گفت، افزود: تیم های ما هم اکنون مشغول انجام عملیات مهندسی اولیه، طراحی و آنالیز برای تعدادی پروژه پتروشیمی بالقوه با هدف رسیدن به تصمیم گیری نهایی برای سرمایه گذاری هستند.

بر اساس این گزارش ، پروژه های اولیه ای که اجرایی شده اند شامل مجتمع های پلی پروپیلن (PP) در آمریکای شمالی و اروپا، سناریوهای ساخت و خرید مونومر پروپیلن برای حمایت از این طرح های توسعه ای و یک مجتمع تولید پلی اتیلن (PE) دیگر بعد از ارتقاء دومین مجتمع تولید اتیلن چنلویو (Channelview) در تگزاس است.

اخبار مرتبط:

دو برابر شدن ظرفیت تولید MDI شرکت BASF در آمریکای شمالی

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از صنعت پلاستیک کشور، با کلیک روی آیکون تلگرام ذیل، به عضویت کانال ماهنامه در آیید.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers