همکاری پتروشیمی لردگان با دو لایسنسور هلندی و سوییسی

همکاری پتروشیمی لردگان با دو لایسنسور هلندی و سوییسی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 مدیرعامل شرکت پتروشیمی لردگان از همکاری با دو شرکت" آمونیا كازاله" سوئیس و "استامي كربن" هلند در تامین دانش فنی تولید آمونیاک و اوره طرح پتروشیمی لردگان خبر داد و اعلام کرد: دانش فنی تولید محصولات توسط این دو شرکت اروپایی گارانتی شده است.

 به گزارش وبسایت صنایع پلاستیک، "محسن زارعي‌فر" در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی ایران درباره آخرین وضعیت مشارکت و همکاری لایسنسورهای اروپایی پتروشیمی لردگان، گفت: لايسنس تولید آمونياك پتروشیمی لردگان از شرکت آمونیا كازاله سوئیس خریداری شده و دانش فنی تولید اوره هم از شرکت استامي كربن هلند تامین گردیده است.

 مدیرعامل شرکت پتروشیمی لردگان با اعلام اینکه از آخرین تکنولوژی های روز جهان برای تولید محصولات در این مجتمع در دست ساخت پتروشیمی استفاده شده است، اظهار نمود: در انتخاب لاسینسور هدف گذاری شده تا به لحاظ زيست محیطی شرايط خوبي داشته باشد. موضوع حفاظت از محیط زیست یکی از مواردی که برای ما بسیار مهم است.

این مقام مسوول با تاکید بر اینکه لايسنس‌های تولید اوره و آمونیاک توسط شرکت‌های فروشنده ی  دانش فنی، ضمانت شده است، اافزود: حتي بخشي از تجهيزات و قطعاتی كه مي خريم می بایست با استانداردهاي این دو لایسنسور بین‌المللی تطابق داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون محدودیتی از سوی لایسنسورها و یا تامین کنندگان خارجی تجهیزات طرح پتروشیمی لردگان اعمال شده است؟ توضیح داد: تاکنون مشكلي در ارتباط با شركتهاي كه ليسانس از آنها خريداري شده نداشتيم و همکاری‌‌ها ادامه دارد.

زارعی فر، تاکید کرد: درخصوص شركت زيمنس آلمان که تامین کننده کمپرسورهای طرح بوده زماني مشكلاتي وجود داشت اما هم اکنون برطرف شده و كارشناسان آنها براي برخي امور در خصوص كمپرسورها به سايت مي‌آيند و همکاری‌های دوجانبه ادامه دارد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از صنعت پلاستیک کشور، با کلیک روی آیکون تلگرام ذیل، به عضویت کانال ماهنامه در آیید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers