برگزاری اولین کارگاه تخصصی کارآفرینی با کفپوش‌های رزینی با همکاری پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران

برگزاری اولین کارگاه تخصصی کارآفرینی با کفپوش‌های رزینی با همکاری پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
کارگاه تخصصی کارآفرینی با کفپوش‌های رزینی (سطح۱) را با همکاری پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران و شرکت بسپارسازان ایرانیان (بساپلیمر) در تاریخ ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران برگزار می‌کند.

به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، مخاطبان این دوره مدیران، کارشناسان سازمان‌های مصرف کننده کفپوش‌های رزینی و علاقمندان به راه‌اندازی کسب‌وکار در زمینه کفپوش‌های رزینی هستند.

شرکت‌کنندگان در این دوره در بخش تئوری ضمن آشنایی با انواع کفپوش‌های رزینی و کاربردهای مختلف آن قادر خواهند بود تا انواع مختلف کفپوش‌ها را متناسب با شرایط کاربری مختلف (از حیث نوع رزین و ضخامت مورد نیاز) طراحی نمایند. همچنین با اصول آماده سازی سطوح مختلف جهت نصب کفپوش‌های رزینی آشنا می‌شوند. بررسی مشکلات متداول در زمان نصب کفپوش‌ها و آشنایی با روش‌های پیشگیری و برطرف نمودن آنها از دیگر مطالب مورد بحث خواهد بود. در بخش عملی کارگاه نیز روش‌های اعمال پرایمر، روکش‌ها، کفپوش‌ها، اصول ایمنی و نحوه کار با ابزارها بررسی می‌شود.

گفتنی است این کارگاه دو روزه مورخ ۲۵ و ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ به مدت ۱۶ ساعت در محل پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران واقع در کیلومتر ۱۵ اتوبان کرج، بلوار پژوهش توسط شرکت بسپارسازان ایرانیان (بساپلیمر) برگزار می‌شود؛ علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۴۷۸۷۱۲۹-۰۲۱ و ۴۴۷۸۷۱۴۹-۰۲۱ داخلی ۱۰۱ تماس حاصل فرمایند.

 برای کسب اطلاعات بیشتر از صنعت پلاستیک کشور، با کلیک روی آیکون تلگرام ذیل، به عضویت کانال ماهنامه در آیید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers