تسهیلات ویژه برای تولید کنندگان انواع لوله هایPVC,PP,PE

تسهیلات ویژه برای تولید کنندگان انواع لوله هایPVC,PP,PE

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

کنسرسیوم تخصصی و فوق تخصصی ماشن افزار ایران به تولیدکنندگان انواع لوله که به خرید ماشین آلات جدید نیاز مبرم دارند، تسهیلاتی به صورت وام های 13 و 18 درصدی ارایه می کند.

به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از روابط عمومی انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات پی وی سی، بر اساس نمابری که به دفتر این انجمن ارسال شده است توافقی بین کنسرسیوم تخصصی و فوق تخصصی قالب سازی، ماشین سازی و ذوب فلزات مشهد با سازمان صنعت و معدن و تجارت استان خراسان رضوی صورت پذیرفته است که بر اساس این توافق تسهیلات ویژه ای به تولید کنندگان لوله و اتصالات پی وی سی، پلی پروپیلن و پلی اتیلن تعلق خواهد گرفت تا بتوانند طرح توسعه ی کارخانجات خود را به انجام رسانند و نیز این تسهیلات به اشخاصی که نیاز مبرم و ضروری به خرید ماشین آلات جدید و روز دارند نیز تعلق می گیرد.

تسهیلات به صورت فوری و در قالب وام 13 و 18 درصدی پس از تایید کنسرسیوم مذکور با مهلت پرداخت 5 ساله اعطا خواهد گردید.

متقاضیان می توانند درخواست خود را نهایتا تا 12 بهمن 1396 به دفتر کارگزاری به نشانی مشهد، امام خمینی28، مجمتع مرمر، ورودی 1، طبقه ی چهارم ، واحد شماره ی یک ارسال کنند.
همچنین علاقه مندان به دریافت این تسهیلات ویژه از کنسرسیوم می توانند با شماره تلفن 05138114278 تماس حاصل نمایند.

 برای کسب اطلاعات بیشتر از صنعت پلاستیک کشور، با کلیک روی آیکون تلگرام ذیل، به عضویت کانال ماهنامه در آیید.

نظرات  

# Guest 1396-11-11 09:30
توضیح به آقای صمد عبوسی عزیز:
"وب سایت ماهنامه ضمن نقل عینی و دقیق نوشته های این صنعتگر عزیز، توضیح می دهد که جناب عبوسی عزیز، اولا که ما تنها به عنوان یک رسانه ی علاقه مند به صنعت و صنعتگران اخبار موثقی را که ببینیم منافع صنعتگران را تامین می کند، پوشش داده و با ذکر منبع منتشر می کنیم و این خبر هم انچنان که در متن ان امده است از روابط عمومی انجمن اتصالات پی وی سی نقل شده است در نتیجه برای پیگیری حق و حقوقتان شما را به تماس با شماره تلفن 88786609 الی 10 ارجاع می دهیم. هر چند با توجه به متن خبر به نظر وام برای خرید ماشین الات در نظر گرفته شده است و نه مواد. در خود خبر هم یک ادرس و تلفن برای تماس درج شده است، ما کاری که می توانیم بکنیم اطلاع رسانی است و نه میانجگیری وقتی اطلاعات دقیقی در خبر موجود است. به شما صنعتگر عزیز دست مریزاد گفته و امیدوارم که چراغ کارگاهنان همواره روشن باشد.
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers