افزایش صادرات کراسمافای به روسیه و آسیای مرکزی در سال 2017

افزایش صادرات کراسمافای به روسیه و آسیای مرکزی در سال 2017

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

به گزارش واحد ترجمه و تولید محتوی ماهنامه صنایع پلاستیک، در سال گذشته شرکت "کراس مافای برستورف" آلمان با فروش اکسترودرهای کامپاند ساز، صادرات خوبی به روسیه و کشورهای منطقه داشته است.

شرکت روسی Tehstorj که تولید کننده لوله های آب و گاز با پلی اتیلن سنگین است، خواستار ارتقا خط تولید خود از تک لایه به سه لایه با استفاده از تکنولوژی برستورف شده است.

خط خریداری شده شامل دو اکسترودر سری KME 38-30B/R و کلگی LRKW 74-4003 است که با سیتم خنک کن داخلی IPC همراه می باشد. با خرید این اکسترودرها شرکت فوق قادر است تولید خود را افزایش داده و امکان فراوری لوله های دو و سه لایه مقاوم در برابر ضربه پلی اتیلن سنگین را به دست آورد. زمان نصب ماشین های خریداری شده، ابتدای سال جاری خواهد بود.

علاوه بر این شرکت روسی دیگری که تولید کننده کامپاندهای شیلنگ، کابل و...است، در سال 2017 میلادی یک دستگاه اکسترودر دو مارپیچه مدل KMD 114-26 G-W را از برستورف خریداری کرده است.

شرکت AKFA ازبکستان درخواست خرید تعداد ده دستگاه اکسترودر سری XS را به برستورف داده است، عملیات اجرایی و نصب ماشین های فوق در نیمه اول سال 2018 انجام خواهد پذیرفت.

هنر پلاست شرکتی تاشکندی است که سه دستگاه اکسترودر تولید پروفیل سری KMD-90-32 را در سال 2017 از برستورف خریداری کرده است. دستگاه های فوق در سال جاری اقدام به تولید پروفیل پنجره خواهند کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers