مصاحبه اختصاصی با یک اکسترودر ساز تایوانی (قسمت اول)

مصاحبه اختصاصی با یک اکسترودر ساز تایوانی (قسمت اول)

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

مصاحبه اختصاصی با سازنده اکسترودرهای چند لایه فشرده و ایمن تر
تولید فیلم های چند لایه با کیفیت بالا بااكسترودرهايي كه فضایی کمتر را اشغال نمایند (حالا  جه آن  را در کارگاه خود استفاده کرده و چه بخواهند آن را در فضای یک نمایشگاه که به طور معمول گران است، به نمایش بگذارند) در حال حاضر آخر هنرمندی در این صنعت به شمار می آید. شرکت سازنده ماشین آلات  Kung Hsing Machinery Co.، Ltd تایوان قادر به دستیابی به این مهم در جهت ایجاد چشم اندازی امن تر و سبز تر برای تولید فیلم های پلاستیک شده است!

این مصاحبه به صورت انحصاری براي مجموعه رسانه اي "صنايع پلاستيك" با آقای "كونلين تساي- Kun-Lin Tsai" نایب رییس شرکت Kung Hsing Machinery Co.، Ltd سازنده ماشين آلات فرايند پلاستيك در تايوان، توسط شركت "Riniger"  نماينده انحصاري سايت جهاني "پليمر مديا" در تايوان و شرق اسيا (مستقر در هنگ كنگ" انجام شده است, و در دو بخش تقديم خوانندگان مي شود. با اين حال مي توانيد متن كامل اين مصاحبه را نيز " با كليك اينجامطالعه نماييد، تا از روند آينده ساخت ماشين آلات اكستروژن بيشتر بدانيد. دست كم از ديدگاه يك سازنده موفق تايواني. 

ترجمه متن دريافتي

شركت ماشين سازي Kung Hsing Plastics Machinery به طور منظم در نمایشگاه هاي بزرگ و كليدي جهان حضور مي يابد. می کند، اين شركت تولید کننده پیشرفته در خطوط فیلم هاي پليمري خاص، سهم بازار  خود در منطقه آسه آن ASEAN را به سرعت به دست آورده و در سال 2017، درآمد کلی خود را ١٥٪ افزایش داده است، براي آن كه ببينيم چگونه شركت KS دوباره خریداران را در سال 2018 خیره می کند و ویژگی های جدیدی که برای دستگاه های توليدفیلم تدارك ديده چيست؟ مصاحبه اي اختصاصي را با Kun-Lin Tsai، نايب رییس Kung Hsing، براي اطلاع از نظراتش در مورد اين بخش و آينده توسعه بالقوه KS براي سايت PIMI ايران ترتيب داده ايم: 

PIMI: صنایع ساخت ماشین آلات پلاستیک با توجه به گستره وسیعی از مطالبات از طرف سایر صنایع، بسیاری از تجربيات جديد تکنیک تولید را تجربه می کنند، رویکرد KS به این روند چیست؟

Tsai: آخرین استراتژی توسعه KS، هدف قرار دادن بازار بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی و بسته بندی هاي ویژه ای است که با ماشین های چند لایه كو-اکستروژن فيلم حبابي تولید می شوند. ماشین آلات KS با هدف توليد فيلم هايي براي ممانعت از ورود اکسیژن و رطوبت به داخل بسته بندي بر اساس استانداردهاي جهاني ایمنی مواد غذایی جهت طولانی ماندن طراوت محصولات،  طراحي و ساخته مي شوند. محصولات نهایی را می توان براي بسته بندی گوشت گاو، غذاهای دریایی و بسته بندی بیسکویت تا 40 درجه سانتی گراد زير صفر استفاده کرد. انتظار می رود که با اين بسته بندي ها امروزه  بتوان گوشت هاي تازه و غذاهای دریایی را در سراسر جهان بیشتر از قبل در سوپرماركت ها پيدا كرد. به ویژه با شکل گیری توافقنامه های تجارت آزاد جهاني براي صادرات گوشت گاو در میان کشورها که نشان می دهد خواسته های بزرگ براي بسته بندی هاي امن تر به وجود آمده، بنابراین، مشتریان ما بیشتر براي توليد فيلم هاي مورد نياز صنايع بسته بندی سرمایه گذاری می کنند. فیلم های تولید شده توسط ماشين هاي KS داراي ویژگی های مکانیکی خوب، توانایی ممانعت از ورود گازهاي محيطي و به ویژه ايجاد تعادلي عالي بین فرايند و عملکرد محصول هستند. 

PIMI: قدرت خاص دستگاههای توليد فيلم هاي چند لایه كو-اکستروژن شما در چیست؟

 Tsai: ماشين هاي شركت KS، براي توليد فيلم های چند لایه دارای قدرت میزان تولید بالا با ویژگی های اتوماسیون خاص هستند. ما براي ارتقاء این ماشین آلات اکستروژن سال ها وقت اختصاص داده ايم و نتیجه اش یک توليد جهشي (30٪ بیشتر) در ساخت در مقایسه با اکسترودر هاي قبلی ماست. ما توانسته ايم ظرفیت تولید را افزایش دهیم در حالیکه مصرف انرژی ماشين ها را در همان سطح حفظ کرده ايم. انرژی کارآمد در عملکردي بالا و پیشرفته در سرعت، قویترین ویژگی ماشین هاي كو-اکستروژن توليد فيلم هاي چند لایه است.

PIMI: پاسخ بازار آسیای جنوب شرقی به آخرین تجهیزات KS چیست؟

Tsai: در آسیای جنوب شرقی ما سریعترین رشد را در اندونزی تجربه کرده ايم، در حالی که فروش ما در كشورهاي تایلند و مالزی طی سال ها تثبیت شده است. افزايش جمعیت به ویژه به میزان قابل توجهی به افزايش نيازهاي بسته بندی مواد غذایی و بسته بندی صنعتی کمک می کند.

PIMI: آیا شركت KS برنامه ای برای تغییر یا ایجاد تکنیک های جدید براي روند آینده نياز در بخش تولید ماشین آلات پلاستیک دارد؟ 

Tsai: محدوده های بعدی محصولاتی که در سال آینده تولید می کنیم، خطوط توليد فیلم هاي زیست تخریب پذیر و اکسترودرهایی هستند که می توانند با موادي كه با محیط زیست سازگارترند، مانند پلیمرهای مبتنی بر ذرت یا زیست تخریب پذیر فيلم هاي چند لايه توليد کنند. در واقع، اینها تجهیزات جدیدی برای KS نیستند، از آنجا که شرکت ما حدود 17 سال پیش خطوط توليد فیلم های زیست تخریب پذیر خود را توسعه داده بود، مساله اصلی این بود که در گذشته، به دلایلي ميزان تقاضا براي اين خطوط کافی نبود. مواد اولیه ارزان بودند و آگاهی از بازیافت و توليد محصولات پلاستیکی سبز شایع نبود. همين ها، امروزه هم بین تولید کنندگان و عموم مردم زياد شايع نيست، بنابراین تولید کنندگان قصدي در جهت سرمایه گذاری براي تجهیزات تولید فيلم هاي زیست تخریب پذیر، ندارند. با این وجود، ما اعتقاد داریم که به زودی ممکن است زمان بندی ما این باشد که ما این محصول را به بازار معرفی کنیم. مهم است که موضوع برجسته تر شده و چالش های واقعی در حال انتظار برای حل و فصل آن (به عنوان مثال، براي ساخت با هزینه های كمتر و ارزان تر اين فناوري نوين) در نظر گرفته شوند. ما آگاه هستیم که کشورهای اروپایی مشتری های اصلی ما در آينده خواهند بود.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers