تامین خوراک پتروشیمی در برودت هوا ؛ یک ادعای تکراری یا یک تدبیر ساده؟؟

تامین خوراک پتروشیمی در برودت هوا ؛ یک ادعای تکراری یا یک تدبیر ساده؟؟

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

همه ساله با فرا رسیدن اوج سرما، با کاهش یا قطع "خوراک برخی از پتروشیمی ها" مواجه هستیم. این کاهش یا قطع خوراک رسانی، عملا باعث می شود تا بازار با شوک های ناشی از کمبود عرضه مواجه شده و با توجه به ثابت بودن تقاضا، این صنعتگران پایین دستی پتروشیمی هستند که باید تاوان عدم تدبیر مسوولان کشوری که بزرگترین ذخایر گازی شناخته شده ی جهان را دارد، بپردازند. هر ساله هم در بدو و آغاز سرما، مسوولان پتروشیمی با اعتماد به نفسی مثال زدنی از تدبیری که «امسال» برای عدم ایجاد این مشکل یعنی قطع خوراک پتروشیمی ها اندیشه اند، سخن می گویند اما نهایتا چنین نمی شود و برخی از پتروشیمی ها با کاهش یا قطع خوراک خود مواجه می شوند. امروز وب سایت انجمن کارفرمایی صنعت پتروشیمی در همین زمینه گزارشی را به شرح زیر ارایه کرده است که شما همراهان گرامی را به مطالعه ی مهمترین نکات آن جلب می نماییم:

" تامین خوراک مورد نیاز پتروشیمی‌ها امسال نسبت به سال گذشته بهبود چشمگیری یافته است و در مورد تامین خوراک پتروشیمی‌ها در نقاط مختلف کشور نگرانی وجود ندارد.

به گزارش صنایع پلاستیک به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی کارفرمایی پتروشیمی، مصرف گاز پتروشیمی ها در روزهای اخیر با وجود افزایش برودت هوا در شرایطی مطلوب قرار دارد و مجتمع های پتروشیمی برای تامین خوراک خود تاکنون مشکل نداشته اند.

این گزارش می افزاید: همزمان با ورود موج جدید هوای سرد به داخل کشور، با تدبیر وزارت نفت، خوراک مجتمع‌های پتروشیمی با وجود جهش مصرف گاز خانگی، تامین می شود و تولید درهمه مجتمع‎های پتروشیمی تداوم دارد."

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers