اعمال عوارض ضددامپینگ کره جنوبی برای پلی اتیلن ترفتالات تایوان،تایلند و امارات

اعمال عوارض ضددامپینگ کره جنوبی برای پلی اتیلن ترفتالات تایوان،تایلند و امارات

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

کمیسیون تجارت کره در سجونگ از تصمیم این کمیسیون برای اعمال عوارض ضد دامپینگ در بازه‌ی  3/67 تا 60/95 درصد برای تولیدکنندگان پلی اتیلن ترفتالات فیلم در تایوان، تایلند و امارات متحده‌ی عربی به مدت 5 سال خبر داد. 

به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از پترو تحلیل، عوارض ضد دامپینگ برای شرکت‌های تایوانی به صورت آزمایشی برای هر تولیدکننده، ازجمله hinkon Material Technology Co، به میزان 68/8بوده است. قرار است شرکت‌های A.J. Plast، Polyplex و سایر شرکت‌ها به ترتیب 3/71، 3/67 و 3/68 درصد عوارض ضد دامپینگ داشته باشند و سرانجام، تولیدکنندگان پلی اتیلن ترفتالات فیلم امارات هم باید بالاترین میزان عوارض را بدهند: یعنی 7/98، 60/95و 51/48درصد به ترتیب برای شرکت‌های Flex Middle East FZE، JBF RAK و سایر شرکت‌ها. 

بر اساس اظهارات کمیسیون تجارت کره که مسئولیت نظارت بر تجارت در این کشور را بر عهده دارد، وزیر اقتصاد کره اکنون وظیفه دارد به تصمیم نهایی در خصوص عوارض برسد و این کار تا سه ماه آینده انجام خواهد شد. 

این عوارض بعد از وارد آمدن برخی اتهامات وضع شدند مبنی بر اینکه این تولیدکنندگان باعث کاهش سود شرکت‌های داخلی تولیدکننده‌ی پلی اتیلن ترفتالات فیلم شده‌اند. 

فیلم پلی اتیلن ترفتالات عمدتا در حوزه بسته‌بندی، در بطری و دیگر کاربردهای صنعتی استفاده می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers