پایان دومین دوره نمایشگاه تهران پلاست با رضایت نسبی غرفه گذاران

پایان دومین دوره نمایشگاه تهران پلاست با رضایت نسبی غرفه گذاران

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

دومین دوره ی نمایشگاه بین المللی تهران پلاست جمعه، 6 بهمن ماه 1396 به کار خود پایان داد.

مطابق پیش بینی ها پنجشنبه و جمعه پربازدیدترین روزهای نمایشگاه تهران پلاست بودند و به ویژه در روز پایانی نمایشگاه حضور انبوه مخاطبان را شاهد بودیم. برعکس روزهای گذشته که غرفه گذاران زمان نسبتا زیادی را در گفتگو با یکدیگر سپری می کردند، در روزهای 5 شنبه و به ویژه جمعه با تمام توان در حال پاسخگویی به بازدیدکنندگان عالبا تخصصی بودند که از نمایشگاه تهران پلاست دیدن نمودند.

شاید بزرگترین حسن این نمایشگاه را می توان در هدفمند بودن بازدیدها و بزرگترین ضعف دومین دوره ی تهران پلاست را در عدم جذب مخاطبین ارزیابی نمود.

در پایان روز پایانی آقای دکتر علی خاکسار مدیر عامل شرکت تجارت و رویداد آرسا به همراه همکاران خود، در یکایک غرفه ها حضور به هم رساندند، و با ارایه ی یک تقدیرنامه از حضور غرفه گذاران در این نمایشگاه قدردانی نمودند.

با همه ی کمی و کاستی ها و پیشرفت ها نسبت به دوره ی نخست، دومین دوره ی نمایشگاه تهران پلاست در مجموع با رضایت نسبی اهالی صنعت پلاستیک به کار خود پایان داد.

برای مشاهده تصاویر بیشتر از روزهای برگزاری نمایشگاه تهران پلاست با کلیک روی علامت تلگرام و از کانال تلگرام ماهنامه بازدید فرمایید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers