دومین روز تهران پلاست؛ حضور بازدیدکنندگان تخصصی

دومین روز تهران پلاست؛ حضور بازدیدکنندگان تخصصی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

امروز چهارشنبه 4 بهمن ماه 1396 دومین روز از دومین دوره ی نمایشگاه تهران پلاست نیز برگزار شد.

در این روز، نکته ی مهم صورتهای شاداب تر همه ی غرفه گذاران نسبت به روز افتتاحیه بود. چرا که همه ی غرفه گذاران کارهای غرفه آرایی خود را به انجام و فرحام رسانده بودند و با تمام قوا آماده ی پذیرایی از میهمانان خود بودند.

در کل در نسبت به روز نخست، تعداد مشارکت کنندگان و مخاطبان نمایشگاه اندکی بیشتر شده بود، اما به این علت که نگارنده از مترو و در مسیر با برخی از کسانیکه که عازم نمایشگاه بودند همصحبت شده بود، می توانم بگویم نکته ی مثبت حضور افرادی بود که با هدفهای مشخص عازم تهران پلاست شده بودند و به قول معروف " بازدیدکنندگان تخصصی" به شمار می رفتند.

گمانه زنی ها اینست که شلوغ ترین و پربازدیدترین روزهای تهران پلاست دوم، بنا به تجارب نمایشگاهی کارشناسان و اهالی صنعت، روزهای پنجشنبه و جمعه باشد که امری طبیعی و معقول به شمار می رود. با این حال همواره باید این نکته را مدنظر قرار داد که کیفیت حضور بازدیدکنندگان تخصصی موضوعی بسیار مهمتر از کمیت حضور تعدادی سیاهی لشگر است که کار خاصی ندارند و بدون هدف به یک نمایشگاه می روند. 

در روز دوم می شد دید که اهالی صنعت، در گروههای دو یا چند نفری در غرفه های گوناگون دور هم جمع شده بودند و ضمن تجدید دیدار، در ارتباط با مسایل و مشکلات و معضلات مشترک خود گفتگو و صحبت می کردند. در چند مورد توافقاتی نیز صورت گرفت که گزارش کامل آن بماند برای درج در شماره ی آتی ماهنامه. اما شاید عنوان مهمترین دیدار روز را باید به دیدار آقای مهندس یاریجانیان از غرفه ی شرکت البرز ماشین جی که از اصفهان به تهران پلاست آمده است، اختصاص داد که باعث خرسندی مهندس چاووشی مدیریت عامل این شرکت شده بود و ایشان از توجه ریاست هیات مدیره ی انجمن صنایع همگن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری به تولید داخلی و ملی ابراز خشنودی نمودند.

گزارش کامل چهار روز برگزاری نمایشگاه ایران پلاست را در شماره آتی ماهنامه مطالعه بفرمایید و برای دریافت اطلاعات و گزارشهای مصور به با کلیک روی آیکون تلگرام ماهنامه به این کانال بپویندید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers