آغاز به کار رسمی دومین دوره نمایشگاه بین المللی تهران پلاست

آغاز به کار رسمی دومین دوره نمایشگاه بین المللی تهران پلاست

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

دومین دوره نمایشگاه تهران پلاست امروز سه شنبه 3 بهمن ماه 1396 هجری شمسی راس ساعت یازده با حضور تعدادی از مقامامت کشوری و فعالان صنعتی و بخش خصوصی آغاز به کار کرد.

راس ساعت یازدهم مسوولان برگزارکننده ی تهران پلاست با بریدن ربان در جایگاه اختصاص یافته به مراسم افتتاحیه، آغاز رسمی این نمایشگاه را اعلان نمودند.

هر چند بیشتر غرفه آرایی ها دیشب به پایان رسیده اند، اما هنوز هم برخی از غرفه ها در برخی موارد و سالن ها مشغول به انجام کار غرفه آرایی هستند. افرادی نظیر آقای مهندس بیوک صحاف امین، مهندس صمدی، مهندس آل آقا و ... بسیاری دیگر از فعالان صنعت و صنفی صنایع پلاستیک در نخستین روز از نمایشگاه تهران پلاست حضور به هم رسانده اند.

تقریبا اکثر ماشین سازان نامدار کشور نیز در این نمایشگاه حاضر هستند. همچنین بسیاری از تولیدکنندگان مواد اولیه ی صنعت پلاستیک نیز امسال در نمایشگاه مشارکت نموده اند. در دیداری که تیم تحریریه ی ماهنامه دیشب از سالن های تهران پلاست داشت، می توان گفت حضور تولیدکنندگان مواد اولیه و مصنوعات پلاستیک، امسال به مراتب بیش از دوره ی نخست نمایشگاه می باشد.

مطبوعات، اصناف و تشکل ها نیز امسال با تمام توان در این نمایشگاه مشارکت نموده اند. دیشب در بازدید تیم تحریریه ی ماهنامه غرفه های انجمن همگن صنایع پلاستیک، انجمن ملی صنایع پلاستیک و ... مشاهده شد. همچنین اکثر رسانه های تخصصی این صنعت نیز در این دوره از نمایشگاه حضور به هم رساندند.

 در ساعات اولیه ی روز نخست بنا به گزارشهای واصله، هنوز دیدارکنندگان زیادی از نمایشگاه دیدن نکرده اند و به نظر می رسد، اوج ترافیک نمایشگاه در روزهای 5شنبه و جمعه باشد. 

همکاران ماهنامه نیز در سالن A4 غرفه شماره ی 37 میزبان همراهان گرامی خواهند بود.

برای دریافت گزارشات تصویری بیشتر می توانید به کانال تلگرامی ماهنامه با کلیک روی لوگوی تلگرام که ذیلا قرار گرفته است، رجوع فرمایید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers