افزایش حجم تولید الاستومرهای گرمانرم کمپانی "Polymax TPE" در آمریکا

افزایش حجم تولید الاستومرهای گرمانرم کمپانی "Polymax TPE" در آمریکا

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

کمپانی "Polymax TPE" برنامه های خود را برای افزایش حجم عملیات تولید خود در ایالات متحده آمریکا اعلام کرد. به گفته ی مسوولان این شرکت، ظرفیت سالانه ی تولید محصولات این کمپانی در آمریکا، چیزی در حدود 3600 تن می باشد. این شرکت یک خط ترکیبی جدید برای گسترش حجم تولید الاستومر های گرمانرم خود، از جمله SEBS، SBS، TPO و محصولات آلیاژی به سایر تجهیزات خود اضافه کرده است.

طبق گفته Polymax TPE، همه ی این برنامه ها در سه ماهه اول سال 2018 به طور کامل عملیاتی خواهد شد. "تام کاستیل" معاون فروش این شرکت می گوید: "این سرمایه گذاری مجددا به تعهد مداوم ما در بازار پلاستیک های مهندسی TPE در ایالات متحده صحه می گذارد " وی می افزاید: "گسترش نقش کلیدی در برآوردن نیازهای توسعه برنامه های مشتریان، باز کردن فرصت های جدید کسب و کار و حفظ زمان کوتاه پاسخ دهی به مشتریان بزرگترین مزیت و برتری ما در بازار ایالات متحده خواهد بود."

Polymax TPE در پاسخ به رشد مداوم در بازار های خودرو و بسته بندی، در تجهیزات جدید و اعتبارنامه های نظارتی مانند ISO 9001: 2015 و IATF 16949: 2016 سرمایه گذاری کرده است. این سرمایه گذاری در اعتبارنامه های مذکور، توانایی شرکت را برای برآوردن یا غلبه بر عملکرد فعلی محصولات، خدمات و سیستم ها، اطمینان از کیفیت، ایمنی و کارایی نشان می دهد. علاوه بر این، روش نظارت بر فرایند آماری (SPC) و ابزارهای تجزیه و تحلیل برای نظارت بر انطباق فرآیند و کیفیت محصول در این شرکت اعمال می شود.

مواد TPE این شرکت عمدتا برای تولید قطعات قالب گیری تزریقی، اکسترود شده و ضربه ای از قبیل قطعات داخلی خودرو، دستگیره ها، واشر و مهر و کالاهای ورزشی استفاده می شود.

Polymax TPE شرکت خواهر Nantong Polymax Elastomer Technology خوانده ی ،  واقع در نانتنگ چین است. Nantong Polymax دارای حدود 13،600 تن ظرفیت تولید TPE سالانه می باشد و در میان بزرگترین تامین کنندگان TPE چین قرار دارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers