سوآپ اوره ایران متوقف شد

سوآپ اوره ایران متوقف شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 سوآپ اوره ی ایران به علت بروز اختلاف میان شرکت های تولیدکننده این محصول پتروشیمی متوقف شده است.

بر اساس توافقی که در سال های گذشته انجام شده اوره ی شرکت پتروشیمی پردیس به جای انتقال به استان‌های شمال کشور توسط  شرکت پتروشیمی خراسان تامین و عرضه می شد. اما حالا با توجه به بروز اختلاف میان این دو پتروشیمی بر سر حق سوآپ، این عملیات چند روزیست که با اخلال و توقف مواجه شده است. 

یک مسوول ارشد در پتروشیمیدرباره دلایل توقف سوآپ اوره، می گوید: پتروشیمی خراسان به پردیس اعلام کرده که اگر ما تعهدات آنها را در شمال انجام دهیم  آنها هم باید بتوانند تعهدات پتروشیمی خراسان را در جنوب کشور بدون هزینه ی اضافه انجام دهند، اما پتروشیمی پردیس با این پیشنهاد سوآپ پتروشیمی خراسان موافقت نکرده  و در عمل سوآپ متوقف شده است.

لازم به ذکرست، درحال حاضر ظرفیت تولید اوره در صنعت پتروشیمی یران 5.5 میلیون تن در سال است که پیش بینی می‌شود با بهره‌برداری از 9 طرح جدید با ظرفیت 9 میلیون و 260 هزار تن در سال، ظرفیت تولید اوره ایران با افزایش حدود سه برابری به 14 میلیون و 760 هزار تن در سال برسد.

اضافه کردن نظر

هدف و تعهد خبری ما

facebook ic     هدف ما

هدف ماهنامه صنایع پلاستیک

تعهد خبری ما

اول) آگاهی صحیح تر و سریع تر، حق شماست. با ما باشید

دوم) اعتبار خبر و دقت را قربانی سرعت نمی کنیم. مطالب این تارنما پس از تایید از دو منبع موثق و مدیرماهنامه و یا سه منبع موثق انتشار می یابد..

سوم) نظرات شما برای ما قابل احترام و راهنمای ماست. آنها را در زیر اخبار درج کرده و یا برای ما بنویسید و به آدرس زیر بفرستید با ذکر اجازه انتشار یا بدون اجازه انتشار. 

info@pime.ir                        

Web Analytics 

شرکت اطلس ماشین پلیمر: عرضه کننده ماشین های تزریق پلاستیک

_

________

_________

نخستین همایش ظروف یکبار مصرف (کلیک کنید)

____________________

 

 

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers