نتایج انتخابات هیات مدیره انجمن ملی پلاستیک مشخص شد

نتایج انتخابات هیات مدیره انجمن ملی پلاستیک مشخص شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

دقایقی قبل انتخابات هیات مدیره ی سوم انجمن ملی پلاستیک ایران، در نوبت دوم مجمع عمومی و فوق العاده ی این انجمن به پایان رسید.
مراسم با قرائت قرآن و سرود ملی آغاز شد. سپس آقای متوسلیان به عنوان رییس هیات مدیره انجمن به حضار خوشامد گفت.
به دستور جلسه، ابتدا سرکار خانم  علیرضایی دبیر انجمن به بیان مختصری از فعالیت های انجمن پرداختند. سپس نوبت به ریاست هیات مدیره رسید تا در پشت میکروفون قرار گرفته و گزارشی از عملکرد هیات مدیره ی دوم انجمن ارایه دهد.

ارایه ی صورتهای مالی و تصویب آن و نیز قرائت گزارش بازرس هیات مدیره، جناب ظهیری قسمت های بعدی این جلسه ی مجمع بودند.

سپس نوبت به معرفی کاندیداهای عضویت در هیات مدیره رسید.آقایان امینی و محمود زند کریمی اعلام انصراف کردند و هیات مدیره ی ای که برای اداره ی جلسه انتخاب شده بودند، دستور به آغاز انتخابات داد.

پس از تفکیک و شمارش آرا، اعلام شد یکصد و هفت رای ماخوذه وجود دارد که به شکل زیر میان افرادی که خود را برای عضویت در هیات مدیره و بازرس هیات مدیره تقسیم شده است:

در میان نمایندگان انجمن ها؛ آرا به این ترتیب تقسیم شد که صحاف: 95 رای، قاسمی: 90  رای، لشکری: 87 رای، زکایی: 76  رای، سحرناز: 70 رای، و صفایی: 66 رای کسب کردند.

همچنین آقای جمالی، با 54 رای عضو علی البدل انجمن ها شد.

اما آرای در میان اعضا بنگاه ها به این شکل تقسیم شد که  آفای صبوری: 99 رای، پورقاضی: 77 رای، ترک: 64 رای را به دست آوردند. آقای شاکری نیز با 34 رای به عنوان عضو علی البدل بنگاهها انتخاب شد.

آقای کاظم ظهیری با 91 رای ماخوذه به عنوان بازرس اصلی انجمن ملیپلاستیک ایران انتخاب شد و آقای علی آبادی با اختلاف به عنوان بازرس علی البدل هیات مدیره انتخاب شد.

لازم به ذکرست با تعداد اعضای هیات مدیره در اساسنامه ی انجمن ملی و تغییراتی که در آن داده شده بود عملا همه ی کاندیداها، قبل از آغاز پروسه ی انتخابات نیز عضویت شان در هیات مدیره قطعی شده بود و این شاید تنها زورآزمایی بود برای تعیین تکلیف چیدمان اعضا.

به هر روی، هیات مدیره ی سوم با تغییرات فراوان و عدم حضور چهره هایی که در ادوار گذشته پای ثابت هیات مدیره بودند و خود امروز اساسا در انتخابات شرکت نکردند، انتخاب شد. ماهنامه صنایع پلاستیک، ضمن آرزوی توفیق برای منتخبان، امیدوارست که نگاههای مختلف در این انجمن که پسوند ملی را یدک می کشد بیش از پیش حضور داشته باشند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers