راه اندازی دفتر جذب فاینانس طرح‌های پتروشیمی ایران در لندن

راه اندازی دفتر جذب فاینانس طرح‌های پتروشیمی ایران در لندن

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

به گزارش صنایع پلاستیک به نقل از شبکه اطلاع رسانی پتروشیمی ایران، "مهدی شریفی نیک نفس" از تاسیس دفتر جذب فاینانس و منابع مالی مورد نیاز طرح های پتروشیمی ایران در لندن، توسط "لرد لامونت" خبر داد. "لرد لامونت" نماینده نخست وزیر بریتانیا در این آیین افتتاح این دفتر بود که نشان از اهمیت پتروشیمی ایران نزد بریتانیایی هاست. نیک نفس در ادامه افزود: در این دفتر جذب فاینانس و منابع مالی، تامین اعتبار از طریق فاندها و صندوق‌های انرژی اروپایی را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی، اظهار نمود:علت اینکه تامین اعتبار از طریق فاندها و صندوق های انرژی را در دستور کار جذب سرمایه قرار داده ایم، دشواری هایی است که بانکها در ارایه ی فاینانس به طرح های پتروشیمی با آن مواجه هستند و این باعث می شود تا عملا به خاطر ترس از جریمه های ایالات متحده، دست به تامین اعتباری پرژوه های پتروشیمی ایران نزنند.

 این مسوول ارشد در شرکت بازرگانی پتروشیی، با اشاره به امضای تفاهم نامه مشترک و سه جانبه در لندن، بیان کرد: هدف از امضای این تفاهم نامه باز کردن پای صندوق‌های بین‌المللی انرژی به صنعت پتروشیمی کشور است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers