آخرین اخبار از نمایشگاه بین المللی تهران پلاست

آخرین اخبار از نمایشگاه بین المللی تهران پلاست

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

به گزارش ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از ستاد اجرایی تهران پلاست، هماهنگی نهایی برای اعزام دو هیات بزرگ تجاری از عراق، افغانستان صورت گرفت. بر اساس رایزنی های صورت گرفته دو هیات بزرگ تجاری از عراق و افغانستان، از نمایشگاه امسال تهران پلاست بازدید خواهند کرد. نمایندگانی از کشور پاکستان هم طبق توافقات صورت گرفته از نمایشگاه تهران پلاست به شکل محدودتری بازدید خواهند کرد. بدین ترتیب می توان گفت، اعزام سه هیات خارجی به نمایشگاه امسال تهران پلاست، قطعی شده است.


به گفته ی مسوولان ستاد اجرایی تهران پلاست، همچنین مکاتباتی با اتاق های بازرگانی کشورهای حاشیه دریای خزر و همسایگان شمالی کشور از جمله آذربایجان، ترکمنستان، قرقیزستان، ارمنستان، اکراین، گرجستان  و ... صورت گرفته که پس از نهایی شدن توافقات اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین امسال قرار است قبل از برگزاری نمایشگاه مدعوین خارجی و زمینه فعالیت آنان بر روی تارنمای نمایشگاه قرار گیرد تا فعالان صنایع پلاستیک بتوانند برنامه ریزی دقیق تری برای دیدار با این هیات ها داشته باشند.

ستاد اجرایی تهران پلاست اعلام کرد در تلاش است برای اولین بار پس از چند سال جنگ در سوریه هیاتی متشکل از تجار و فعالان صنعتی سوریه را نیز به نمایشگاه دعوت کند. تلاش ستاد اجرایی نمایشگاه تهران پلاست این است که فعالان صنعتی سوریه حضور پررنگی در نمایشگاه تهران پلاست داشته باشند.

لازم به ذکرست که کشور سوریه، پس از قریب به هفت سال جنگ داخلی حالا نیازمند بازسازی است و می تواند تبدیل به یکی از بازارهای هدف کشور در زمینه های مختلف گردد و از این حیث تلاشها در زمینه های مختلف آغاز شده است و این انتخاب از سوی ستاد اجرایی تهران پلاست را می توان انتخابی هوشمندانه و آینده نگرانه ارزیابی نمود.

در کل سیاست نمایشگاه تهران پلاست حضور تجار و بازرگانانی از کشورهای همسایه و منطقه به عنوان بازارهای در دسترس برای فعالان و صادرکنندگان صنایع پلاستیک است.

نمایشگاه تهران پلاست سوم تا ششم بهمن ماه سال جاری در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود.

ماهنامه صنایع پلاستیک در شماره ی آذرماه خود مصاحبه ی مفصلی را با مدیریت شرکت تجارت و رویداد آرسا به انجام رسانده است، که شما را به مطالعه ی آن پس از انتشار دعوت می نماییم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers