تولید گرید PE100 در پتروشیمی شازند

تولید گرید PE100 در پتروشیمی شازند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 روابط عمومی پتروشیمی شازند هفته گذشته، اطلاعیه ای منتشر نمود و در آن از قول ابراهیم ولدخانی مدیریت عامل این شرکت پتروشیمی، از تولید محصول یا گرید PE100 در این پتروشیمی خبر داد.

PE100 از جمله ی محصولاتی بود که پیشتر در داخل کشور تولید نمی شد و با توجه به اهمیت آن در تولید لوله های پلی اتیلن گازرسانی و آبرسانی، چگونگی واردات آن و نوع ارزی که به واردات PE100 تخصیص داده می شود، به یک چالش دایمی میان اتحادیه ی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن و دولت خاصه وزارت صنعت، معدن و تجارت بدل شده بود.

به گزارش ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از روابط عمومی پتروشیمی شازند، این شرکت پتروشیمی، حالا با تولید محصول PE100 با کاتالیستی جدید، به منظور جلوگیری از خروج ارز از کشور جهت واردات این محصول گام مهمی را در زمینه ی حفاظت از منابع ارزی برداشته است.

ولد خانی ضمن اعلام تولید این محصول افزود: این گرید جدید پلیمری به جهت کاربردش در لوله های پلی اتیلنی حمل آب و گاز از استاندارد بالایی در تحمل فشار برخوردار است و مقاومت آن نسبت به گرید PE80 در مقابل فشارها و نیز در دماهای بالا بسیار بیشتر است.

مدیرعامل پتروشیمی شازند ادامه داد: از نقطه نظر کیفیت، این محصول در سطح جهانی، توانایی رقابت با نمونه های مشابه خارجی را داراست و تولید آن می تواند در داخل کشور علاوه بر حفظ منابع ارزی، به خودکفایی نیز منجر شده و یاری رساند. وی البته خاطر نشان کرد، که برای نیل به چنین هدفی، یعنی خودکفایی از واردات PE100، نیازست که سایر شرکتها و مجتمع های پتروشیمی نیز در زمینه ی تولید این گرید، وارد گود شوند.

اضافه کردن نظر

هدف و تعهد خبری ما

facebook ic     هدف ما

هدف ماهنامه صنایع پلاستیک

تعهد خبری ما

اول) آگاهی صحیح تر و سریع تر، حق شماست. با ما باشید

دوم) اعتبار خبر و دقت را قربانی سرعت نمی کنیم. مطالب این تارنما پس از تایید از دو منبع موثق و مدیرماهنامه و یا سه منبع موثق انتشار می یابد..

سوم) نظرات شما برای ما قابل احترام و راهنمای ماست. آنها را در زیر اخبار درج کرده و یا برای ما بنویسید و به آدرس زیر بفرستید با ذکر اجازه انتشار یا بدون اجازه انتشار. 

info@pime.ir                        

Web Analytics 

شرکت اطلس ماشین پلیمر: عرضه کننده ماشین های تزریق پلاستیک

_

________

_________

نخستین همایش ظروف یکبار مصرف (کلیک کنید)

____________________

 

 

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers