تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت تا 4 آذر

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت تا 4 آذر

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت 3 روز تمدید شد؛ همچنین گفته می شود تا به حال، تعداد ثبت‌نام کنندگان از مرز 19 هزار نفر رده شده است. 

کامران دهقانی اعلام کرد، شورای اداری و استخدامی صنعت نفت، فرصت ثبت نام آرمون استخدامی وزارت نفت به مدت سه روز تمدید نموده است.این بدان معناست که علاقه مندان تا چهارم آذر فرصت دارند تا برای شرکت در این آزمون به ثبت نام مبادرت ورزند.

مدیر کل آموزش، برنامه ریزی نیروی انسانی و تحول اداری وزارت نفت، علت این تصمیم را وقوع زلزله در مناطق غربی کشور عنوان کرد و افزود: از زمان آغاز ثبت نام تاکنون سعی شده تا امکان ارائه خدمات شبانه‌روزی به داوطلبان از طریق سایت آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران فراهم شود.

این مسوول در پاسخ به پرسش خبرنگاری درباره ی محدودیت در مورد ویرایش اطلاعات کاربران فقط در یک نوبت، اظهار نمود: چنین چیزی صحت ندارد و کاربران می توانند به دفعات متوالی و متعدد اطلاعاتشان را ویرایش کنند و تغییر دهند و هیچ محدودیتی در کار نیست.

 وی در مورد تعداد داوطلبان نیز گفت: تا ساعت 20 دیشب تعداد داوطلبان واجد شرایطی که در سایت آزمون ثبت نام کردند به بیش از 19 هزار نفر رسیده است.

لازم به ذکرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت گزینه ای را تحت عنوان «پاسخگویی به سوالات» را در سایت آزمون استخدامی وزارت نفت به نشانی http://azmoon.nioc.ir راه‌اندازی کرده که داوطلبان برای طرح سوال و دریافت پاسخ می توانند بر روی لینک ذیل کلیک کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers