آغاز توزیع سراسری شماره آبانماه ماهنامه صنایع پلاستیک

آغاز توزیع سراسری شماره آبانماه ماهنامه صنایع پلاستیک

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شماره ی 334 ماهنامه صنایع پلاستیک، توزیع شد. در این شماره به سیاق دوره ی جدید ماهنامه، پرونده ی " پی وی سی و مواد افزودنی" مورد بررسی دقیق قرار گرفته است. مطالب مرتبط با این بخش از ماهنامه عبارتند از :

تاریخچه کشف و استفاده از PVC (به همراه جدول روند تحولات پی وی سی در طول تاریخ)
پلی وینیل کلراید و مواد افزودنی آن
مواد افزودنی پلاستیک (1) – استابیلایزرهای پی وی سی
جهان در تقابل با DOP: که چکیده ایست از مقاله ی ارایه شده در همایش ظروف یکبار مصرف؛
پی وی سی امولسیون اروند (1) : در این مقاله که توسط تیم تحقیقاتی ماهنامه صنایع پلاستیک با همکاری چند مرکز صنعتی و تحقیقاتی انجام پذیرفته است، PVC-E مجتمع پتروشیمی اروند، از لحاظ فنی مورد بررسی قرار گرفته است. در صورت همکاری مثبت پتروشیمی اروند، قسمت دوم این مقاله نیز که از لحاظ کاربردی می تواند مورد استفاده ی صنایع پایین دستی پتروشیمی قرار گیرد، ادامه خواهد یافت.

در سایر بخش های ماهنامه می توانید مطالبی در ارتباط با " ایران پلاست یازدهم" از متن تا حاشیه، " ایران پلاست به روایت تصویر" و ... را مطالعه نمایید. همچنین برای علاقمندان به تاریخچه ی این رویداد، قسمت دوم تاریخچه ی ایران پلاست نیز در این شماره به تبع رسیده است.

از دیگر مطالب خواندنی این شماره، مصاحبه ای دوستانه با مدیرعامل "اتحادیه ی تولید کنندگان ماشین آلات و تجهیزات پلیمری ایتالیا" می باشد که شما را به مطالعه ی آن دعوت می نماییم.

مصاحبه ی دیگری در این شماره به نشر رسیده که گفتگویی خواندنی و بی پرده با بانوی خستگی ناپذیر "صنعت بازیافت" کشور، سرکار خانم مهندس فاطمه ارشادی مدیر عامل شرکت پویا پلیمر امیرکبیر است.

آخرین نوآوری های صنایع پلیمری، به همراه گزارش شش ماهه ی نخست "اتحادیه ماشین سازان صنایع پلیمری آلمان" و بسیار مطالب خواندنی دیگر در این شماره برای استفاده ی صنعتگران، دانشجویان و اساتید فن در نظر گرفته شده است.

شماره ی آبان ماه ماهنامه ظرفهای روزهای آتی به دست مشترکان و مخاطبان گرامی خواهد رسید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers