20 آذر؛ مجمع عمومی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

20 آذر؛ مجمع عمومی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

" انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن" با انتشار اطلاعیه ای از برگزاری مجمع عمومی این انجمن در روز دوشنبه بیستم آذرماه سال جاری خبر داد.

در متن این اطلاعیه آمده است که اطللاعات تکمیلی و فراخوان برگزاری مجمع عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن در روزنامه ای کثیر الانتشار در تاریخی بین 10 الی 30 آبان ماه سال 1396 منتشر خواهد شد. متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

احتراما با عنایت به ماده 15 اساسنامه انجمن صنفی تولیدکنندگان و اتصالات پلی اتیلن و بر اساس تصمیم هیات مدیره محترم، مجمع عمومی سالیانه در روز دوشنبه مورخ 20 آذر ماه 1396 در محل هتل آکادمی المپیک برگزار خواهد شد.

شایان ذکرست که اطلاعات تکمیلی و فراخوان منتشر شده در روزنامه کثیر الانتشار در محدوده زمانی 10 آبان لغایت 30 آبان به اطلاع کلیه اعضا خواهد رسید.

ضمنا بر اساس ماده 27 اساسنامه ی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن در صورتی که هر یک از اعضاء واجد شرایط، علاقه به کاندیداتوری برای عضویت در هیات مدیره و یا بازرسی دارند، خواهشمند است نامه ی اعلام کاندیداتوری با ذکر مشخصات و پیوست مستندات خود، طبق بندهای ماده 37 فوق الذکر حداکثر تا تاریخ 1396/09/01 به انجمن ارسال و نامه ی درخواست استعلام این انجمن در خصوص عدم سوپیشنه را از دبیرخانه ی انجمن دریافت دارند.

بدیهی است نتیجه ی استعلام مربوطه می بایستی برای کسب شرایط احراز کاندیداتوری تا زمان برگزاری مجمع مذکور، توسط شخص متقاضی اخذ شده و به هیات رییسه ارایه گردد.

با تشکر
بابک دیانت پی
دبیر انجمن

اضافه کردن نظر

هدف و تعهد خبری ما

facebook ic     هدف ما

هدف ماهنامه صنایع پلاستیک

تعهد خبری ما

اول) آگاهی صحیح تر و سریع تر، حق شماست. با ما باشید

دوم) اعتبار خبر و دقت را قربانی سرعت نمی کنیم. مطالب این تارنما پس از تایید از دو منبع موثق و مدیرماهنامه و یا سه منبع موثق انتشار می یابد..

سوم) نظرات شما برای ما قابل احترام و راهنمای ماست. آنها را در زیر اخبار درج کرده و یا برای ما بنویسید و به آدرس زیر بفرستید با ذکر اجازه انتشار یا بدون اجازه انتشار. 

info@pime.ir                        

Web Analytics 

شرکت اطلس ماشین پلیمر: عرضه کننده ماشین های تزریق پلاستیک

_

________

_________

نخستین همایش ظروف یکبار مصرف (کلیک کنید)

____________________

 

 

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers