شماره 334 ماهنامه صنایع پلاستیک؛ زیر چاپ رفت

شماره 334 ماهنامه صنایع پلاستیک؛ زیر چاپ رفت

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شماره 334 ماهنامه ی صنایع پلاستیک، زیر چاپ رفت و به زودی، پس از انتشار برای توزیع در سراسر کشور آماده می شود. موضوع پرونده ی شماره ی آبان ماه ماهنامه صنایع پلاستیک، "پی وی سی و مواد افزودنی" است. بنا به تصمیم تحریریه ی جدید ماهنامه و از چند شماره قبل، در هر شماره یک موضوع در قالب یک پرونده مورد واکاوی قرار می گیرد که تا به حال موضوعاتی نظیر «فاجعه پلاسکو»،«پلیمرهای گیاهی و آینده ی ظروف یکبار مصرف»، «چرم مصنوعی» و ... به صورت پرونده مورد بررسی قرار گرفته اند. 

مطالبی چون "تاریخچه کشف و استفاده از پی وی سی (1) "، " پلی وینیل کلراید"، " جهان در تقابل با DOP " ، " پایدارکننده های حرارتی PVC"، " بررسی فنی پی وی سی امولسیون پتروشیمی اروند" از جمله مقالات تشکیل دهنده ی پرونده ی این شماره هستند. 

به جز موارد مذکور در پرونده این ماه، در شماره ی 334 ماهنامه می توانید مقالاتی در ارتباط با ایران پلاست 2017 و حواشی آن،قسمت دوم تاریخچه ی ایران پلاست (ادوار ششم تا یازدهم)، گفتگو با ماریو مجانی مدیر اتحادیه ی تولیدکنندگان ماشین آلات لاستیک و پلاستیک ایتالیا (AMAPLAST)، مصاحبه با سرکار خانم ارشادی در ارتباط با بازیافت مواد به اصطلاح زیست تخریب پذیر، تازه  ترین نوآوری های پلیمری  و ... را مطالعه نمایید. 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers